Moje ulubione hostele

Moje ulubione hostele

KADE Kate składa się z linków partnerskich. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na e -mailu

Hostele odegrały tak ogromną rolę w moich podróżach i moim życiu – zwłaszcza hostelach imprezowych. Gdybym dodał najszczęśliwszych wspomnień z moich podróży, hostele byłyby odpowiedzialne za kilka z nich. Większość moich najbliższych przyjaźni podróży rozpoczęła się również w hostelach.

Jednocześnie jednak starzeję się, a moja cierpliwość do wspólnych akademików i atmosfera imprezy zanika. Pomyślałem, że teraz, gdy wciąż lubię scenę hostelu, byłaby świetną okazją, aby podzielić się z wami moimi ulubionymi hostelami.

Kiedy szukam hostelu, singlem dużą ważną cechą jest bezpłatne Wi-Fi, a szczególnie uwielbiam bezpłatne Wi-Fi w pokoju. Poza tym szukam dobrej lokalizacji; Dobre bezpieczeństwo; I, jeśli to możliwe, bezpłatne śniadanie. Jeśli hostel używa tanich wspólnych kolacji, również to uwielbiam. Kiedyś szukałem hosteli z atmosferą towarzyską, ale teraz, kiedy tak dużo pracuję w dzisiejszych czasach, zwykle szukam spokojniejszych hosteli.

Są to wybór moich absolutnie ulubionych hosteli na całym świecie.

Najlepszy ogólny hostel: galeria hostel, Porto, Portugalia

Galeria hostel wysadziła mnie w zasadzie, kiedy zatrzymałem się tutaj we wrześniu: to zdecydowanie najlepszy hostel, jaki kiedykolwiek doświadczyłem. Absolutnie oszałamiające i pięknie urządzone, bardzo czyste, absurdalnie wygodne z łóżek gotowe z prześcieradłami i kocami, ciepłym i wspaniałym personelem, pyszne nocne kolacje grupowe, a nawet degustacja portów. Wydaje się, że zatrzymujesz się w domu bogatego przyjaciela, a nie w hostelu!

Poza tym jest to wyjątkowo tanie dla uzyskanej wartości. Umieść ten na swojej liście dla Porto.

Stawki zaczynają się od 15 EUR (20 USD) za 6-osobowe mieszane w akademiku. Kolacje grupowe są dodatkowe.

Najlepszy hostel imprezowy: Hanoi Backpackers Hostel, Hanoi, Wietnam

Jeśli jesteś na szlaku turystycznego w Azji Południowo -Wschodniej, musisz absolutnie zostać w Hanoi Backpackers. Żaden inny hostel nie ma swojego legendarnego statusu (ani nie sprzedaje się jako wiele koszulek)! Wygląda na to, że każdy plecak w Hanoi zbiera się na dachach hostelu o zachwyconej godzinie każdej nocy, zanim wyjdzie do wczesnego poranka. W mieście odbywają się ciężkie wycieczki imprezowe, takie jak Epic Snake Restaurant. W niedziele jest bezpłatne piwo. A potem są wycieczki – największy rejs imprezowy wszechczasów w zatoce Halong oraz wycieczki do SAPA i koloru.

Poza tym pokoje mają łazienki i są bardzo wygodne. Istnieją dwa z tych hosteli w Hanoi (pozostałem w oryginale), a także jeden kolor, w którym również się zatrzymałem i który jest bardzo świetny.

Stawki zaczynają się od 120 000 dong (6 USD) za 6-osobowy w akademiku.

Najpłyniejszy hostel: Kex Hostel, Reykjavik, Islandia

Kex Hostel to najbogatszy i najmodniejszy hostel, w którym kiedykolwiek mieszkałem. W jakim innym hostelu można kupić pieczony szpik kostny z menu obiadowego? Kex jest ozdobiony najwyższą fantazją hipstera, aż po starożytne mapy na ścianach, wyrafinowana biblioteka, staromodna siłownia i fryzjer z lat 40. XX wieku w jednym z szaf.

Jeśli lubisz styl, ale nie jesteś wybredny w tym, gdzie faktycznie śpisz, hostel taki jak KEX jest najlepszym rozwiązaniem.

Stawki zaczynają się od 2300 ISK (18 USD) za 16-osobowy akademik mieszany.

Best Stay-Here-Hereks Hostel: Monkey Republic, Sihanoukville, Kambodża

Och, Monkey Republic. Praktycznie przeprowadziłem się do akademika tutaj podczas moich dwóch wielotygodniowych wycieczek do Sihanoukville (i za 3 USD za noc?). Loft na górze był najlepszym miejscem do pracy przed pójściem na plażę. Monkey Republic jest jednym z wielkich barów partyjnych w pobliżu Berendipity Beach, ale bar zamyka się o północy, kiedy ludzie wychodzą i wyruszają do innych barów. Oznacza to, że jest dość cicho… do 7 rano, kiedy sklep nurkowy obok zaczyna wystrzelić muzykę, budząc cały akademik.

Uwielbiałem, jak każdego ranka budzisz się i widziałeś różne pary sparowane w łóżkach. Każdy poranek był inny.

Stawki zaczynają się od 3 USD za 10-osobowe mieszane w akademiku.

Najlepiej położony hostel: Slozie Slym Town, Split, Chorwacja

Pałac Dioklecjanów jest główną atrakcją Split – a Hostel Old Town znajduje się w pałacu. Jest na drugim piętrze budynku mieszkania lub mieszkań i czuje się, jakbyś został w domu, a nie w hostelu. Ściany są fioletowe, kołdry są pomarańczowe, a personel stara się pokazać wszystkie wspaniałe miejsca w mieście.

To także przyjazny hostel, który nie jest za burtą z impreząnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *