10 działań dla par na Florydzie Sekrety #Seizethekeys

10 działań dla par na Florydzie Sekrety #Seizethekeys

rozciągające się od najbardziej wysuniętego na południe krańcu Florydy w naturalnym łuku piaszczystych wysp z dłoni, Sekrety Florydy są światem oprócz reszty Stanów Zjednoczonych. Klimat, a także wyluzowany sposób życia na wyspie są bardziej podobne do karaibskich sąsiadów Keys na południe.

Różnica w stylu, kulturze, a także postawy między serią wysp bitowych są tak ogromne, że wielu kluczowych mieszkańców Zachodu ledwo myśli o sobie w części USA, woląc rozpoznać symboliczną samowystarczalność Republiki Conch, co zostało ogłoszone z powrotem W 1982 r. Burmistrz Dennis Wardlow w demonstracji blokad dróg, a także przypadkowych poszukiwań pojazdów powracających na kontynent – tylko jedną z wielu wspaniałych ekscentryczności Florida Keys!

Z tych wszystkich powodów, a także innych, jak tylko odłożyłeś stopę z samolotu na lotnisku Key West Worldwide, masz wyjątkowe uczucie, że naprawdę wchodzisz do jednego kraju, z własnymi unikalnymi kulturami, tradycjami jako dobrze jako osobowości. Dla par szukających uroczego miejsca do zaoferowania więcej niż podstawowa kolacja oświetlona świecznikami, a także Sunset View, Sekrety Florydy oferują bardziej unikalne doświadczenia, niż można sobie wyobrazić.

Inne artykuły, które możesz przeczytać:

Lista najlepszych hoteli w Key West, a także reszta Florida Keys

Luksusowy weekend w Cheeca Lodge, a także Spa Medical – Tropical Paradise w Florida Keys

5 lokalizacji, które musisz zobaczyć na Florydzie podczas podróży solo

Luksus satysfakcjonuje unikalne tradycje na Florydzie w Gates Hotel Key West

Lista najlepszych hosteli na Florydzie, USA

Oto nasze rekomendacje dla innych par podróży do uroczych zajęć na Florida Keys!

Spis treści

1. Kajakarstwo nocne lub wiosłowanie na pokładzie namorzynów
2. Data obiadu na szerokości geograficznej o Sunset Key
3. Wycieczka wodnosamolotka do suchych torturów
4. Podróż rowerowa na mostu 7 mil
5. Wydarzenie Sunset w Key West
6. Jet-ski wokół wyspy
7. Nurkowanie
8. Key West Nature oraz Butterfly Conservatory
9. Ernest Hemingway House i Muzeum
10. Idź do kluczowych czekoladek Largo
Zakwaterowanie, a także hotele na Florida Keys

1. Kajakarstwo nocne lub wiosłowanie na pokładzie namorzynów

W nocy wszystko ma na ten temat romans; Światło zanikające do ciemności, gwiazdy lśniące zza chmur rozprysków po niebie, chłodzenie powietrza, więc poruszając się wzdłuż wody razem z lasami namorzynowymi z kolorowymi światłami rzucającymi niesamowity blask pod ty świat!

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się sprawdzić życie morskie według wiosła stand-up, czy usunąć dolny kajak, oba oferują spokojne, ale interesujące wrażenia. Kajaki z ich przeznaczonymi dół, a także światła LED pozwalają zobaczyć wszelkiego rodzaju życie morskie od homarów, a także kraby do ośmiornicy, podczas gdy przyjazny przewodnik dzieli swoje zrozumienie zawodowe w rozległym ekosystemie tego obszaru. Naprawdę wyjątkowe spotkanie!

Romantyczne zajęcia w Secrets Florida – Nocne Paddle Board – (Zdjęcie – Ibis Bay Paddle Sports)

2. Data obiadu na szerokości geograficznej o Sunset Key

Wybraliśmy się do tej wyjątkowej, atmosferycznej restauracji położonej na wyspie kurortu w Key West Harbor. Podróż jest absolutnie warta, aby zabrać tropikalną atmosferę jej otoczenia, co czyni szerokość wyjątkowo widocznym miejscem dla par szukających uroczego miejsca docelowego (pamiętaj, aby dokonać wcześniejszej rezerwacji!)

Romantyczne zajęcia w tajemnicach na Florydzie – obiad w szerokości geograficznej – Sunset Key West

Wszelkie doświadczenie, które jest dostępne tylko przez osobiste przedstawienie wyspy pokrytej palmami owiniętymi złotymi światłami, a także stołami na brzegu spokojnej zatoki, ma już przepis na romans.

Romantyczne zajęcia w tajemnicach na Florydzie – obiad w szerokości geograficznej – Sunset Key West

Menu zawsze zmienia się w zależności od lokalnych ryb, a także komponentów. Wielokrotnie nagradzany szef kuchni Brendan Orr udoskonalił połączenie klasycznych metod, a także wykwalifikowane przygotowanie w każdym naczyniu. W swoim menu „Prace of Art” goście mogą spodziewać się kombinacji regionalnych owoców morza, takich jak Lellowtail Snapper lub grillowany ogon homara na Florydzie (nasza rekomendacja!) Z owocami tropikalnymi, a także warzywami oprócz wielu innych mięsa, a także opcji wegetariańskich. MUSI-wizycie romantycznego, eleganckiego wrażenia kulinarnego.

Romantyczne zajęcia w tajemnicach na Florydzie – obiad w szerokości geograficznej – Sunset Key West

Oprócz dzielenia się trzypoziomową wieżą starterów, wypróbowaliśmy mieszane risotto z owoców morza, a także stek wołowy Wagyu, przestrzegany przez wybór deserów wywołujących śpiączkę pokarmową!

Aby zarezerwować rezerwację z wyprzedzeniem, skontaktuj się z nimi tutaj.

3. Wycieczka wodnosamolotka do suchych torturów

Najbardziej wysunięty na południe wierzchołek Key West jest również najbardziej zaludnionym na południe kawałkiem ziemi w Stanach Zjednoczonych. Zaledwie 70 mil na zachód od tego jestnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *