5 najlepszych środków bezpieczeństwa gospodarstw domowych, o których należy pomyśleć przed twoją podróżą

5 najlepszych środków bezpieczeństwa gospodarstw domowych, o których należy pomyśleć przed twoją podróżą

, więc twoje gospodarstwo domowe spakowało wszystkie swoje rzeczy, poradziłeś sobie, aby wcisnąć je w bagażnik, a także zaopatrzyłeś się w chłodszą ze wszystkimi Preferowane przekąski. Jesteśmy pewien, że czeka Cię niesamowita przygoda domowa!

Jednak bycie gotowym na wycieczkę z domem wiąże się nie tylko pamiętanie o przyniesieniu preferowanej zabawki dla dzieci lub wyściełanej kurtki w sytuacji, że stan pogody nagle się zimno. Dlatego przestrzegaj pięciu sugestii dotyczących bezpieczeństwa podróży domowej przed wakacjami, a także naprawdę będziesz gotowy.

Wykonaj sprawę bezpieczeństwa dla swojego pojazdu

Zanim przejdziesz do drogi, konieczne jest przeprowadzenie kontroli bezpieczeństwa samochodu. Inspekcja bezpieczeństwa powinna obejmować ostrza wycieraczki, poziomy płynów, ciśnienie w oponach, światła, a także klimatyzację.

Zwykłe konserwacja samochodów i ciężarówek ma kluczowe znaczenie, nawet w przypadku wypożyczalni; Po prostu wyobrażaj sobie, aby być w swojej metodzie dla rodzinnych programów golfowych w Portugalii, a także nagle zaoferowanie wadliwej opony gdzieś z boku drogi w Europie. Kontrole bezpieczeństwa nie tylko pomogą zapobiec takim awariom, ale także zapewnią spokój ducha następnym razem, gdy wyruszysz na przygodę domową.

Zapiąć pasy

Kolejny oczywisty, jednak większość ludzi naprawdę przestaje pracować, aby nawet robić to podczas podróży samochodem, co oznacza, że wszyscy zostaną właściwie zapięte. Obejmuje to stosowanie miejsc bezpieczeństwa młodzieńczego, a także fotelików przypominających, jednak podobnie, że młodzież pozostają w stanie, gdy samochody i ciężarówki się poruszają – bez względu na to, jak bardzo mogą narzekać, a także narzekać!

Pamiętaj, że dzieci poniżej 13 roku życia powinny zawsze podróżować na tylnym siedzeniu samochodu. Ustawodawstwo dotyczące tego mogą być inne w niektórych krajach; Jeśli podróżujesz, powiedzmy, Normandia, mądrze byłoby sprawdzić regionalną ustawodawcę.

Ponadto nigdy nie pozostaw dziecku ani zwierzaka bez opieki w pojeździe, a także pamiętaj, że w upałach każdy rodzaj samochodów i ciężarówek może szybko się rozgrzać, co może umieścić Twoje dziecko lub zwierzaka w poważnym niebezpieczeństwie.

Być gotowym na sytuacje kryzysowe

Chociaż nigdy nie doświadczyłeś niczego takiego rodzaju podczas poprzednich podróży, pamiętaj, że nieprzewidziane wpadki mogą czasem wystąpić na przedłużonych odcinkach autostrady. Jeśli pojazd rozpadnie się na wakacje domowe, upewnij się, że jesteś przygotowany do poradzenia sobie z awarią przydrożnego. Obejmuje to ustawienie awaryjnego (i pierwszej pomocy) w samochodzie, oprócz niezbędnych numerów telefonów w skontaktowaniu się z listą. Przyjmij ze sobą firmę zajmującą się ubezpieczeniem, aby skontaktować się ze szczegółami w sytuacji, w której wymogujesz do danych roszczenie, a także sprawdź, czy dostawca ubezpieczenia samochodowego lub producent samochodów i ciężarówek zapewnia pomoc na żądanie.

Nie przeciążaj swojego bagażnika

Łatwo jest się sprowadzić podczas pakowania na wycieczkę. Z torbami, rowerami, sprzętem kempingowym, chłodnicami, a także wszystkimi tymi bibelotami w ostatniej chwili, szybko staje się zaawansowaną grą Tetris w kształtowaniu w bagażniku.

Jednak przeciążenie pojazdu jest ryzykowne z szeregu powodów, zaczynając od zwiększonych możliwości wybuchu z powodu nadmiernej masy, która może powodować wybrzuszenie kół, a także rozgrzewające się; zmniejszenie wydajności hamulców; I, być może, co najważniejsze, zasadniczo upośledzanie zdolności do prawidłowego prowadzenia samochodów i ciężarówki w linii bezpośrednio, a także wokół zakrętów.

Alternatywnie możesz albo odkryć miejsce przechowywania bagażu gdzieś, jeśli planujesz zarezerwować zakwaterowanie, a następnie potknięcie się po okolicy, albo po prostu sprawdzić ograniczenia masy twojego pojazdu, a także zaplanować bagaż do T przed pakowaniem.

Pamiętaj o innych pojazdach

Wakacje letnie oznaczają ciepłą, a także słoneczną pogodę, a także tego rodzaju stan pogody oznacza, że jazda razem z wieloma innymi pojazdami na drodze. Dlatego oprócz utrzymywania wspaniałego, a także nie pozwalając się zestresować z całego przyszłego hałasu w samochodzie, pamiętaj, aby mieć oko na motocykle, a także na rowerach podczas jazdy. Chociaż mają dokładnie takie same prawa jak ty na drodze, ich mniejszy rozmiar czyni je znacznie bardziej wrażliwymi. Przede wszystkim włącz dodatkowe przestrzeganie obszaru, a także podwójnie sprawdź otoczenie przed dokonaniem jakichkolwiek tury!

Wszystkie zdjęcia tej historii: Historia kredytowa Unsplash

Powiązany

Bezpieczeństwo Zimowej podróży dla Familyvacation nie jest zarezerwowane wyłącznie na słoneczną pogodę. Jeśli twoje gospodarstwo domowe uderza w otwartą drogę zimą, chcesz upewnić się, że zarówno, jak i gospodarstwo domowe pozostanie wolne od ryzyka podczas podróży w śnieżnym lub lodowym terenie. Kiedy zabezpieczyłeś wynajem RV na swoją podróż, chcesz to dostarczyć…
31 stycznia 2017in w „Goście”

Dzień Pamięci hPodróżując z AAA Oousehold, podróże samochodowe wzrosną o 5,4 procent w tym dniu pamięci. Zawsze jest to wakacje na wycieczkę, a także koszty gazu w tym roku, oczekuje się, że utrzyma się poniżej 3 USD/galon, gospodarstwa domowe wyruszają w drogę, szczególnie jeśli wyruszysz w jedną tankę. Przed wyjazdem przejrzyj…
27 maja 2010 w „Travel sezonowej”

4 aplikacje drogowe dla rodzin, kiedy wybierasz się na podróż domową, najprawdopodobniej będziesz bardzo podekscytowany przedsiębiorstwem. Zanim zaczniesz, będziesz wymagać zorganizowania trasy, zajęć, a także opcji zakwaterowania. Aby pomóc w tych zadaniach, istnieje kilka fajnych aplikacji drogowych, które możesz chcieć…
10 marca 2021 w „Goście”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *