15 rzeczy do wykonania w Dinard we Francji

15 rzeczy do wykonania w Dinard we Francji

Czy planujesz wkrótce podróżować do Dinard we Francji? Sprawdziłem nasze pomysły na temat rzeczy do występu w Dinard z sugerowanymi wycieczkami!

Dinard to gmina znaleziona w północno -zachodniej części Francji. Ponieważ z uroczych plaż i umiarkowanego klimatu było to najlepsze miejsce dla osób, które szukają doskonałych wakacji.

Zdjęcie Vincenta Giersch
Ale nie tylko to, jednak odkryjesz niezwykłe restauracje, a także ekstrawaganckie hotele, które sumują Twojego wymarzonego wakacyjnego wypadu. Teraz znajdźmy, co Dinard, Francja dla turystów!

Spis treści

15 rzeczy do występu w Dinard we Francji

1. Promenade du Clair de lune
2. Plage de l’Ecluse
3. Wypożyczalnia nieruchomości Les Roches Brunes
4. Breizh Escape
5. Sentier des Douanier
6. Dinard Street Market
7. Eglise Anglicane Saint Bartholomew
8. Barrage de la rance
9. Pointe du Moulinet
10. Les Halles et le Marche
11. Parc de Port Breton
12. Plage de Saint-enogat
13. Statua d’Alfred Hitchcock
14. Chemin de Ronde
15. Notre Dame d’Emeraude de Dinard
16. Odkryj zakwaterowanie w Dinard we Francji
Jak udać się do Gran Canaria w Hiszpanii z Wielkiej Brytanii

15 rzeczy do występu w Dinard we Francji

1. Promenade du Clair de lune

Zdjęcie obiektywu nantes cc przez 2.0

Wybierz się na uroczy spacer, ciesz się zachodem słońca, spójrz na gwiazdy, podziwiaj urok oceanu. Możesz to zrobić w Promenade du Clair de Lune. Albo jesteś ze swoim partnerem, dobrymi przyjaciółmi lub rodziną, wszystko jest możliwe. Chodzenie nigdy nie może być tak niezwykłe, gdy jesteś w tym miejscu.

2. Plage de l’Ecluse

Zdjęcie Dude Pascalou CC o 2.0

Urocza piaszczysta plaża, która jest najlepsza na ucieczkę domową. Z pięknym widokiem na St. Malo z tej plaży na pewno będziesz z przyjemnością pobyt tutaj. Jest czysty i ogromny, istnieje wiele udogodnień, z których skorzystaliby turyści. Spakuj swoje rzeczy, a także przynieś swoje gospodarstwo domowe tutaj na niezapomnianą podróż!

3. Wypożyczalnia nieruchomości Les Roches Brunes

Villa Les Roches Brunes znajduje się w idei Malouine, która sprawia, że ta lokalizacja jest doskonałym obszarem, aby zobaczyć wybitne panoramiczne widoki. Ta wynajmowana nieruchomość jest domem dla różnych wystaw. Taka najlepsza lokalizacja na wakacyjny wypad.

4. Breizh Escape

Mój osobisty faworyt! To z pewnością sprawi, że będziesz zachwycony i zachwycony dokładnie w tym samym czasie. Gra ucieczki odpowiednia z twoimi dobrymi przyjaciółmi lub rodziną! Musisz naprawić zagadki w ograniczonym czasie (przez około 30 minut do 1 godziny). Gdybyś nie mógł, przestałbyś pracować nad ucieczką, jednak nie martw się, ponieważ nadal otworzą dla ciebie drzwi. Jednak poczucie rozwiązania wszystkich łamigłówek jest naprawdę satysfakcjonujące, prawda? Więc weź trudność, a także przynieś tutaj swój drużynę!

5. Sentier des Douanier

Zdjęcie Fabio Achilli CC przez 2.0

Jest to uroczy spacer od plaży Trestraou do PloManach. Doświadcz doskonałego poczucia chodzenia wzdłuż różowego granitowego wybrzeża, który został opracowany milion lat temu. Zrób doskonałe zdjęcia, a także wytwarzaj świetne wspomnienia podczas spaceru w tym wspaniałym miejscu.

6. Dinard Street Market

Doskonały rynek, który warto odwiedzić. Istnieją różne produkty, takie jak ubrania, jedzenie, oprogramowanie domowe, a także wiele. Obszar jest również czysty, świetna zabawa, a także zabawna rzeczy do zrobienia. Przygotuj się na listę, aby nie zapamiętać niczego, ponieważ ten rynek wiele się zużywa.

7. Eglise Anglicane Saint Bartholomew

Podstawowy i typowy kościół na zewnątrz, jednak kiedy wejdziesz do środka, będziesz zaskoczony dokładnie tym, jak żywy jest kościół. Dzięki swojej prostocie, a także spokojnej atmosferze, naprawdę odkryjesz spokój, gdy pójdziesz do tego wspaniałego kościoła.

8. Barrage de la rance

Zdjęcie Daniel Jolivet CC przez 2.0
To nie jest zwykły most. Jest to źródło energii elektrycznej, a także zostało opracowane w latach 60. XX wieku. Ten most jest najlepszym przykładem doskonałej inżynierii. Jeśli kiedykolwiek przechodzisz z tym mostem, zatrzymaj się na chwilę, a także znajdź dokładnie, jak to działa.

9. Pointe du Moulinet

Świetne widoki powitają Cię, gdy spacerujesz w Pointe du Moulinet. Podczas chodzenia zobacz piękny ocean, a także oszałamiające ogrody. Nie pamiętaj, aby zabrać ze sobą kamerę, ponieważ rzeczy, które zobaczysz, są niezwykle malownicze.

10. Les Halles et le Marche

Zdjęcie Banzai Hiroaki CC o 2.0
Lokalizacja zawierająca różne produkty regionalne. Świetna lokalizacja dla osób, które chcą zdobyć świeże jedzenie, takie jak mięso, warzywa, chleb, owoce morza, a także wiele więcej. Mając wiele produktów do wyboru, naprawdę spędziłbyś dużo czasu, próbując znaleźć najlepszy, którego potrzebujesz.

11. Parc de Port Breton

Ten 23-hektarowy park ma dwór, widoki na ocean, zwiększony ogród, dziką przyrodę i więcej. Młodzież absolutnie z przyjemnością pobyt tutaj, jednak oczywiście dorośli też! Lokalizacja jest naprawdę cudowna i relaksująca.

12. Plage de Saint-enogat

Zdjęcie PETnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *