4 Pomysły na wycieczkę do podróży do swojej rodziny w następny weekend

4 Pomysły na wycieczkę do podróży do swojej rodziny w następny weekend

Lato jest oficjalnie wciąż tu i ma do użycia mnóstwo uroczych słonecznych dni. Nie musisz chodzić do egzotycznych miejsc docelowych lub spędzać 10-dniowe wakacje, aby czerpać przyjemność z wspaniałej pogody z rodziną. Wycieczki są jednym z najlepszych sposobów na zmianę rutyny rodzinnej i spędzić wspaniały czas z bliskimi. Dostaliśmy nowe pomysły na następną podróż wraz z pomysłami i miejscami docelowymi do odwiedzenia. Oto 4 pomysły na wycieczkę, aby zaplanować z rodziną w następny weekend.

Zorganizuj swoją podróż

Zanim zaczniemy rozmawiać o tym, gdzie zabrać rodzinę na zabawny weekend, oto, co musisz pamiętać. Te wycieczki wymagają przygotowania i organizacji, zwłaszcza jeśli podróżujesz z maluchami.

Jeśli twoje dzieci są starsze, spróbuj je uwzględnić w procesie planowania. Zdobądź lepkie notatki i listy – spraw, aby je było dla nich zabawnymi. Uwzględnij także niektóre z ich obowiązków podczas podróży. Zrób listy pakowania i przekąsek dla drogi. W ten sposób będziesz się dobrze bawić rodzinną, nawet planując podróż.

Odpowiednio zaplanuj swój budżet, więc masz przynajmniej przybliżone oszacowanie, ile pieniędzy potrzebujesz na tę podróż. Na wszelki wypadek nie zapomnij przynieść dodatkowych pieniędzy na nieplanowane sytuacje.

Gdzie iść?

Zdecyduj, gdzie chcesz zabrać swoich bliskich. Wycieczki biegowe prawdopodobnie będą wymagały znacznie więcej planowania, więc licz na to. Ponadto o wiele więcej czasu jazdy. Jeśli zdecydujesz się na dłuższą drogę, pamiętaj, aby przynieść wystarczającą liczbę przekąsek i napojów. Sprawdź swój samochód przed podróżą, aby upewnić się, że wszystko będzie bezpieczne i łatwe.

Przeglądaj pomysły na podróż online. Zdecyduj, jaki rodzaj podróży chcesz wziąć. Czy chcesz iść gdzieś, na przykład możesz popływać, Myrtle Beach? Czy jesteś o wiele bardziej zachwycony biwakowaniem, wędkarstwem lub weekendem w górach?

Nie spiesz się na zaplanowanie i założenie podróży. Zawierać umowę z rodziną na temat tego, jak wiele dni będziesz. Napisz listę rzeczy do zrobienia, skonfiguruj opcje snu, pokoje rezerwowe lub przestrzenie kempingowe na pobyt.

Jeśli odbywasz jednodniową wycieczkę, zrób plan tego, co chcesz zrobić/zobaczyć po przyjeździe. W ten sposób możesz użyć dużo czasu na wizytę.

Miejsca docelowe

Wybór miejsca na weekendową wycieczkę może być przytłaczające, ponieważ jest wiele pomysłów do wyboru. Spróbuj uzyskać ogólne wyobrażenie o tym, co chciałbyś zobaczyć i zrobić. To ułatwi wybór.
Jeśli chcesz, aby Twoje dzieci dobrze się bawiły, ale także naucz się czegoś nowego, świetnym pomysłem jest zabranie ich do miejsca, które ma muzea. Silne National Museum of Play w Rochester w Nowym Jorku jest jedną z najlepszych wyborów.

Zanim pomyślisz, że twoje dzieci będą się nudzić w muzeum, sprawdź ponownie. Jest to muzeum dla dzieci, w których mogą bawić się i czerpać przyjemność z wielu interaktywnych ustawień przyjaznych dzieciom.

Jeśli masz ochotę przedstawić dzieciom zielone życie, wybierz przynajmniej zatrzymanie się w parku narodowym. Wybierz Park Narodowy klasycznego Everglades lub zabierz je na Grand Canyon.

Nawet jeśli po drodze jest to tylko przystanek, użyjesz świeżego powietrza i niesamowitej scenerii po spędzeniu godzin w samochodzie.

Świetna plaża to również bardzo fajna opcja na następną podróż. Zdobądź garnitury kąpielowe, ręczniki plażowe i zabawki i czerp przyjemność z najwyższej letniej fantazji. Mówi się, że wyspa Anny Maria na Florydzie i jej popularne plaże są oszałamiające i dość spokojne.

„Brzmi jak idealne rodzinne miejsce wakacyjne!”

Z pomysłów? Nie martw się. Nigdy nie możesz się pomylić z Disneylandem. Twoje dzieci byłyby zachwycone spędzaniem dnia z ulubionymi postaciami z kreskówek. Starsze dzieci mogą również czerpać przyjemność z magii czarodziejskiego świata Harry’ego Pottera w Orlando.

Dzieci zapamiętają te wycieczki przez całe życie, bez względu na to, gdzie je zabierzesz. Śpiewaj w samochodzie, spróbuj pysznego jedzenia ulicznego i pływaj, aż bolą twoje ramiona. baw się dobrze!

Związane z

Top 10: Najlepsze strony internetowe podróży w Troku jest nad nami, a wiele osób korzysta z podróży internetowych i blogów do planowania letnich wakacji. Chociaż staramy się polecać szerokie miejsce przyjaznych dla rodziny miejsc, restauracji, parków, festiwali i zakwaterowania, wiemy, że wiele innych stron internetowych dąży do tego samego celu. W rzeczywistości my…
27 maja 2016 r. „Top 10”

Post gościnny: Top 5 rodzinnych wycieczek drogowych na miejsce wakacyjne, które nie złamie banku? Poprosiliśmy Dana Weismana z Flipkey.com, wiodącej witryny wynajmu wakacyjnego, aby dać nam pomysły na miejsca docelowe, które są godne, wspaniałe dla rodzin i zabawy.
13 lipca 2011 r. W „zakwaterowaniu”

Rodzinna droga Dnia Pamięci Tripapcording do AAA, podróże samochodowe wzrosną o 5,4 procent w tym dniu pamięci. To zawsze wakacje na wycieczkę, a w tym roku ceny gazu pozostaną poniżej 3 USD/galon, niedrogie, aby rodziny wyruszały w drogę, zwłaszcza jeśli wyruszysz w pojedynczej podróży. Przed wyjazdem przejrzyj…
27 maja 2010 w „Travel sezonowej”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *