Najlepsze koncepcje wypychania tego pończochy

Najlepsze koncepcje wypychania tego pończochy

w zależności od tego, gdzie mieszkasz, możesz nie wierzyć o biwakowanie wokół wakacji. Kiedy śnieg na wysokim poziomie kolana, nasze gospodarstwo domowe ma tendencję do wyrzucania kosztów na noc. Jeśli jednak masz kampera w rodzinie, oznacza to, że brakuje ci złota. Oto krótka lista doskonałego sprzętu na przygody kempingowe w gospodarstwach domowych. Kilka z nich jest dla dzieci; niektóre dla dorosłych. Naszym jedynym wytycznym było odkrycie doskonałych prezentów, które byłyby kształtowane w scerze wakacyjnym Jumbo.

Przydatne nocne sygnały nawigacyjne

Po raz pierwszy przedstawione, aby prowadzić myśliwych z powrotem do swoich żaluzji w ciemności bez wystraszania gry, obozowicze zaczęli odkrywać liczne wykorzystania dla Firebugów Timbuktek. Te małe światła LED są wrażliwe na światło, a także włączają się, gdy robi się ciemno. Zostaw jeden w pobliżu wejścia do obozu, a także będziesz mógł przestrzegać go z północy do budynku. Jeszcze znacznie lepiej, zostaw ścieżkę świateł na bliskie polu, a także wyjdź w gwiezdne gwiezdne w nocy, nie będąc oślepionym przez ponad 20 minut przez blask latarki, a także latarnie. Pakiet sześciu (pięć ekologicznych, a także jeden czerwony) obejmuje 12 baterii. Można je utknąć w drzewie podłączonym szpilkiem lub przypiąć do gałęzi za pomocą klipu aligatora. (24 USD)

Trzymanie go (zdobądź to? Światło?)

Dzieci lubią sprzęt kempingowy tak samo jak mama, jak i tata. Podekscytuj się młodszymi własnym światłem kempingowym. Lampka LEGO jest zabawną opcją, a także, ponieważ jest bez użycia rąk, spędzą więcej czasu na obserwowaniu, dokąd zmierzają, a także mniej czasu, próbując promieniować latarką w oczach brata. Żarówka LED znajduje się w dolnej części stopy LEGO, a także można ją wyreżyserować, a także w dół (noga porusza się, widzisz). Wykonane przez Play Visions, jeśli zobaczysz ich witrynę, odkryjesz również ręcznie podkładaną latarkę Lego, a także rutynową latarkę zasilaną bateryjną (telefon nazywają to „pochodnią”). (Poniżej 15 USD)

Idealny prezent dla Gearhead

Kiedy byłem dzieckiem, jednym z największych Świąt Bożego Narodzenia był szwajcarski nóż armii, a także odkąd nieuchronnie straciłem każdy, dostałem wiele lat. Czasy się zmieniły. Szwajcarski nóż armii jest nadal klasykiem, jednak w dzisiejszych czasach obozowicze odkrywają zamiennik w narzędziu Leatherman. W rzeczywistości skórzan, który trzymam dzisiaj w mojej paczce, ma prawie 20 lat, a także wygląda raczej z nową szkieletką Leatherman. Lżejszy, a także bardziej ergonomiczny niż oryginał, ostrze na szkielecie można otworzyć bez zakłócenia całego narzędzia. Może to nie obejmować łyżki, a także plastikowej wykałaczki, a także może być nieco droższy niż większość produktów na tej liście, jednak będą to tradycyjne osoby za 30 lat. (Około 50 USD)

Jak ulepszasz kij?

Masz dość próbowania chłodnych hot dogów na końcu patyka? Pragnie, że nie musiałeś czekać na kogoś, kto pomierzy punkt wystarczający dla twoich kruchych pianek? A nawet gorzej, czy miałeś wystarczającą długie widelce, które nie są raczej w kształcie w żadnym rodzaju pojemnikach na kemping? Zgodnie z stylem (to znaczy prezentów niewiele wystarczającej do kształtowania w pończochach), poddaję się do rozważenia jednego z najbardziej ręcznych narzędzi do gotowania obozu, jakie znajdziesz – Fireforks Grandpa. Mogę prawie zapewnić, że wygląd, który otrzymasz, gdy wyciągną je ze skarpety, nie będzie tymi, które nagrasz dla notatnika. Zamiast tego ich wyrażenia prawdopodobnie powiedzą: „Huh? Dostałeś mi drut? ” Jednak przycinaj te przewody na końcu dowolnego rodzaju kija, a także masz natychmiastowy widelec do pieczenia. Dainty wystarczający do robienia s’mores, a także wytrzymałego wystarczającego do upieczenia ryby, strażactwo oceniają obok nic, a także można jechać wszędzie. Firma, która sprawia, że ​​je również oferuje unikalny spork – jedyny, który widziałem, który ma zarówno ogółem, jak i łyżkę, a także najnowocześniejszą krawędź. (Poniżej 5 USD)

O nie! Skarpety?

Dawanie skarpet na Boże Narodzenie dostaje biednego rapu. Szczerze mówiąc, chcę, abym co roku dostałem skarpetki ze smartwo w (eh-hem, wskazówka?). Dla osób, które lubią na świeżym powietrzu, jest kilka skarpet tak wygodnych. Skarpetki smartwojne mają elastyczny łuk, a także nie ma natonakowania szwu na palcach. Firma oferuje całe linie dla różnych działań. Wolę lekkie wędrówki na co dzień, jednak w chłodniejszej pogodzie skarpetki turystyczne. Skarpetki te są taką ucztą, że podczas podróży często wykorzystamy nasze „zabawne pieniądze”, aby kupić parę. (25 USD+)

Pomóż im zdobyć ich łożyska

Odbiorniki GPS są obecnie popularne. Jak również chociaż mogą być doskonałe do geocachingu, wszyscy specjaliści stwierdzają, że gdy jesteś na ścieżce, GPS jest bezużyteczny, chyba że zrozumiesz podstawy orientacji. Oprócz tego, że nie ma znacznie lepszej metody, aby uzyskać uchwyt na nawigacji z tyłu niż odkrywanie kompasu. Osobiście lubię companull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *