GRATULACJE! Zwycięzcą naszej książki kucharskiej w restauracji Spirit House jest…

GRATULACJE! Zwycięzcą naszej książki kucharskiej w restauracji Spirit House jest…

Naszym konkurencją było powiedzenie nam najgorszego koszmaru gotowania. Ten pomysł na konkurencję został zainspirowany naszym kumplem, który próbuje zrobić kurczaka Satay dla jego teraz partnera ze słoikiem masła orzechowego i niewiele więcej. Jego partner nie mógł się doczekać, aby opowiedzieć mi tę historię, kiedy wszyscy się poznaliśmy. Wszyscy jesteśmy teraz wspaniałymi kumplami. Uwielbiam to! Nasza książka kucharska z Spirit House to ukłon.

Wszyscy mieliśmy te horrory. Kiedyś sprawił, że pani Romance prawie zwróciła się z kanapką…

To było dawno temu i nie miałem pracy. Podjąłem się, aby zrobić lunch pani Romance do pracy, kiedy z nią mieszkałem. To długa historia, ale wróciłem do Anglii, kiedy moja wiza robocza wygasła, ale wróciła do Australii, jak tylko mogłem w wizie dla odwiedzających, aby być z nią.

Próbując pomyśleć o jej kanapce (nie robiłem tego rodzaju rzeczy wcześniej), nagle uświadomiłem sobie: czy nie lubiła masła orzechowego? I czy nie lubiła majonezu?

W pośpiechu złożyłem dwa i dwa razem i zrobiłem Uuuurrghhh!

Jeden z moich koszmarów gotowania: ujawniono.

O dziwo, nikt inny nie ma historii o tym, aby ich znacząca inna rzyga z obrzydliwą wypełnieniem kanapki. To dobra rzecz! Byliśmy jednak bardzo zadowoleni z akcji w konkursie na prezenty książkowe.

Niektórzy z was bez wątpienia przeszli przez kulinarne cierpienie i że czułeś się komfortowo dzielenie się tym z nami, jest pierwszym krokiem do jaśniejszego, szczęśliwszego życia w kuchni.

Ale jeden z was wywarł znaczne wrażenie na swoim koszmaru gotowania.

Oto nasi 5 najlepszych uczestników-z których wszystkie były nie tylko brutalnie zabawne, ale sprawiły, że zeskakowałem z empatią w próbach zaimponowania kumpli lub nowymi romantycznymi zainteresowaniami… lub po prostu całego serca na zleceniu.

Drugie miejsce:

Dziękuję bardzo za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami:

Moja najgorsza katastrofa gotowania… .hmmm… Miałem wiele lat kilka lat temu, w silnym stanie pozbawionym snu, kilka miesięcy po urodzeniu naszego dziecka, w porze obiadu trysiłem sos czekoladowy po kiełbaskach wszystkich – Myśląc, że to sos BBQ! Nasza 3 -letnia myśląca Święta Bożego Narodzenia miało trochę – mięso o smaku czekoladowym !!!

Claire Chadwick z Clairechadwick.scentsy.com.au

Kilka lat temu i chcąc zaimponować moim nowym partnerowi, zasugerowałem, że zaprosił kilku swoich kumpli na przyjęcie obiadowe wyłącznie dostarczone przez Moi.

Dree… .musy szparagi…. … .. Na pewno deser… .. i niewątpliwie na bułce…. Przeszedłem raczej ciężko… po kilku szklankach bąbelków, aby stłumić go w proszku do pieczenia !!

Do tego czasu byłem szaleństwem… bo moją opcją było złapanie suszarki do włosów i ozdobienie jego kuchni i wszystko w białym kurzu !! Zabawnie… Nigdy więcej nie czułem, aby zaimponować jego partnerom !! I na szczęście oboje rozwinęliśmy wspaniałą miłość do gotowania. Słyszałem o Domu Spirit od kumpli… def na mojej liście miejsc do odwiedzenia.

Carole Hamilton

Będąc Francuzem, pomyślałem, że spróbuję wrażenie na małżonku na jego urodziny. Po raz pierwszy próbowałem zrobić kawy. Myślałem, że ciasto Choux wyglądało trochę rzadko, kiedy wrzuciłem je na tacę, zanim włożyłem do piekarnika. Nie tylko Choux wyszedł absolutnie płaski, ale był również spalony! Skończyło się na jego urodzinach z kremem kawowym tylko na deser!

Cyndie z mslimalicious.com

Chwytając proszek kremowy zamiast Cornflower, aby zagęścić sos dla naszego sera kalafiora i nie zauważając, dopóki nie został podany z pieczoną wieprzowiną.

Małgorzata

Moją najgorszą katastrofą gotowania musi być czas, w którym zrobiłem makaron instant, ale ponieważ byłem zajęty rozmową na Twitterze, podpaliłem plastikowy pakiet… który spalił dziurę w kasie kuchennej… ale przynajmniej mój makaron był nadal jadalny

Molwa

Ale nasza absolutnie bardzo kochana-naprawdę rozbudzająca z nami i nasza (moja) nadrzędna miłość do naprawdę gorącego curry, jest następująca:

Zwycięzca:

Kiedy byłem bardzo nową MRS, podjąłem decyzję o zrobieniu nowego pana curry (to było lat 80., kiedy użyliśmy tylko curry proszek) przepis wymagał trzech łyżeczek curry w proszku, użyłem łyżek. Mało tego, dostałem gorący proszek curry w Madras. Było krótko gorąco. Pot, drewniana łyżka i talerze były z niej zabarwione żółto, a mój biedny małżonek bardzo mocno zjeść je ze strumieniowymi oczami i kataru, zanim powiedziałem mu, żeby przestał, a my poszliśmy i dostaliśmy chipsy. W dzisiejszych czasach jestem całkiem dobrym producentem curry i nigdy nie używam curry w proszku, ale żadne z nas nigdy nie zapomni tego pierwszego.

Michelle Kindregan z Thatsummerfeeling.com

Mam tak wiele historii curry, że jest to śmieszne i wiele moich drewnianych łyżek, naszego powolnego garnka i kuchenki ryżu są zabarwione żółto z curry. Gratulacje, Michelle. Wkrótce zostaniemy w kontakcie, aby otrzymać twoją oszałamiającą książkę kucharską – i niech będziesz nadal palić migdałki (w dobry sposób) na zawsze!

Dobra robotaD dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w naszej konkurencji. Naprawdę doceniamy dzielenie się Twoimi osobistymi koszmarami gotowania.

Jeśli odczuwasz potrzebę dodatkowego odpowietrzania lub dzielenia się okropnościami kuchennymi, poczuj się w to bezpłatnie: jakieś furie gotowania? Powiedz nam tutaj!

Obrazy Mr & Mrs Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *