10 najlepszych rzeczy do wykonania w Lake District, Wielka Brytania – gdzie iść, atrakcje do

10 najlepszych rzeczy do wykonania w Lake District, Wielka Brytania – gdzie iść, atrakcje do

najlepsze rzeczy do wykonania w Lake District okazują się czymś więcej niż zasługującymi na miliony ludzi, którzy przychodzą tu każdego roku. Podobnie rozumiany jako Lakeland, ten górzystny region w północno-zachodniej Anglii jest widocznym miejscem wakacyjnym, dzięki oszałamiającej wsi i fells.

Ale bardziej niż panoramiczne poglądy rozsławione przez XIX -wiecznych uroczych poetów, podróżnicy są zwabiani przez wiele z zewnątrz, nigdy w tym regionie. Jest wiele do zobaczenia, więc zacznij się szybko, a także zaznaczyć 10 najlepszych rzeczy do wykonania w dystrykcie Lake.

Spis treści

Na dworze
Galerie sztuki
Wdzięki kobiece
Restauracje
Znajdź zakwaterowanie w Lake District w Anglii

Zalecane hotele

Na dworze

1. Scafell Pike

Scafell Pike autor: Akuppa John Wighham
Każdy szanujący się turysta ma Pike Scafell na swoim trasie na najlepszych rzeczy do wykonania w dystrykcie Lake. Ze wzrostem 978 metrów jest to największa góra w Anglii znaleziona w dystrykcie Lake, Southern Fells Mountain Range. Trudna, a także stroma, wędrówka jest poważną podróżą powracającą od sześciu do siedmiu godzin. Pamiętaj, aby przynieść odpowiedni sprzęt, a także poczekaj na korzystną prognozę warunków pogodowych, aby doświadczyć najbardziej rewelacyjnych poglądów.

Lokalizacja: Wasdale, Anglia

2. Ciężka gondola jachtu parowego

Gondola jachtów parowa Petera
Marzycielski, okazałości, a także absolutnie relaksujący, rejs na pokładzie tego odbudowanego wiktoriańskiego statku podróżnego z napędem parowym jest niezwykle niesamowitą metodą widzenia jeziora. Opracowany w 1859 roku, ciężki jacht parowy ma aurę, która jest skrzyżowaniem angielskiej łodzi house, a także Venetian Vaporetto. Zawiera amortyzowane salony, a także drewniane siedzenia, a także obejmuje historię Ransome, Campbells, a także Ruskin. Dostępne są Half Lake Trips, oprócz dłuższych rejsów z pełnego jeziora.

Cena: Pełny rejs kosztuje 21,50 GBP dla dorosłych, 10 GBP dla dzieci, a także 51 GBP dla rodziny
Godziny: rejsy z zastrzeżeniem warunków pogodowych
Lokalizacja: Coniston Pier, Lake Road, Coniston La21 8an, Wielka Brytania

Galerie sztuki

3. Galeria Beatrix Potter

Galeria Beatrix Potter autor: Pzdilley
Zatrzymanie tej małej galerii jest jedną z najlepszych rzeczy do wykonania w dystrykcie Lake dla przyrodników. Oprócz tego, że jest pisarzem, Beatrix Potter jest namiętnym malarzem botanicznym, a także naturalistą w sercu. Spaceruj wzdłuż galerii, a także jesień, jak z jej akwarelami flory, a także fauny. Grzyby są szczególnie wyjątkowe.

Cena: 6 GBP dla dorosłych, a także 3 GBP dla dzieci
Godziny: od 10.30 do 17:00 soboty do czwartku od połowy marca do października
Lokalizacja: Red Lion Sq., Hawkshead, Anglia

4. Galeria sztuki Abbot Hall

Galeria sztuki Abbot Hall autorstwa Kevina
Występują tutaj najlepsza sztuka XVIII i XIX wieku, zwłaszcza krajobrazy Lakeland, a także portret. Ekrany obejmują dzieła Constable, Johna Ruskina, a także George’a Romneya.

Cena: 7 £ dla dorosłych; Dzieci idą za darmo
Godziny: 10.30 do 17:00 w każdy poniedziałek do soboty od kwietnia do października; 10.30 do 16:00 od listopada do marca
Lokalizacja: Kirkland, Kendal La9 5al, Wielka Brytania

Wdzięki kobiece

5. Rydal Mount

Instalacja Rydal autorstwa Lynn Rainard

Wejdź do umysłu Williama Wordswortha, a także doświadcz jego życia w swoim starym domu, w którym mieszkał od 1813 r. Do swojej śmierci w 1850 r. Mnóstwo pamiątek jest na ekranie, w tym długopis Wordsworth, encyklopedia, a także słynne portret Wykonane przez Henry’ego Inmana. Na zewnątrz ogrody krajobrazowe z widokiem na pole Dory dowodzą zdjęcia urody, z dużą ilością stylu samego poety. Jeśli elegancisz się z fanem literatury, zobaczenie tej lokalizacji jest z pewnością jedną z najlepszych rzeczy do wykonania w dystrykcie Lake.

Cena: 7,50 GBP dla dorosłych, a także 3,50 GBP dla dzieci; Teren koszt tylko 4,50 £
Godziny: otwarte codziennie od 9.30 do 17:00 od marca do października, 11:00 do 16:00 w każdą środę do poniedziałku w listopadzie grudnia, a także lutym
Lokalizacja: Rydal Mount, Ambleside La22 9lu, Wielka Brytania

6. Kolej Ravenglass & Eskdale

Ravenglass & Eskdale Railway autorstwa Ben Salte
Ta kolei dziedzictwa jest wybitnym obszarem dla gospodarstw domowych zwiedzających wybrzeże Cumbrian. W dawnych czasach ta kieszonkowa ruda żelaza przeniosła z Ekdale na wybrzeże. Teraz miniaturowe ciężkie pociągi parowe oferują od siedmiu do 14 podróży dziennie, spędzając siedem mil wzdłuż doliny Eskdale. Dostępne są prywatne przepustki, jednak pięciodniowe karnety są również w sprzedaży.

Cena: 13,50 GBP dla dorosłych, 6,75 GBP dla dzieci, a także 38 GBP dla rodziny; Pięć dni kosztuje 40 GBP dla dorosłych, 20 GBP dla dzieci, a także 110 GBP dla rodziny
Godziny: Otwórz codziennie co 10 rano do 16:30
Lokalizacja: Ravenglass CA18 1SW, Wielka Brytania

7. Kopalnia Honister Slate

Kopalnia Honister Slate autor: Jim Leach
Kolejna ulubiona domowa, podziemne wycieczki w The Honister Slate Mine Venture głęboko w krawędzi, Kimbernull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *