3 niezbędne rzeczy do letniego rozrywki

3 niezbędne rzeczy do letniego rozrywki

W miarę upływu roku i ciepłych wieczorów rozciągają się nogi, nie ma to jak wspaniałe kumple na napoje, kolację lub uroczystość. Oto 3 niezbędne rzeczy do rozrywki, które sprawi, że twoje spotkania będą legendy.

Przyniósł ci Ecosmart Fire

Tworzenie klimatu niezapomnianego wieczoru nie dzieje się tylko przypadkiem. Imprezy, które upadają w historii, zawsze podążają za tymi samymi zasadami, niezależnie od tego, czy są dużymi shindigs, czy swobodnymi spotkań.

Obejmują one elementy, które, gdy są włączone do konfiguracji Soirée, wskazują, że zawsze organizujesz wspaniałą imprezę.

Wszyscy mają te wspomnienia, o których rozmawiają z kumplami i rodziną od lat, wspominając długie letnie noce spędzone z naszymi ukochanymi ludźmi.

Oto trzy zasady rozrywki, które przyniosą wokół ciebie wszystkich twoich kumpli i rodzinę i sprawi, że twoje imprezy będą definicją lata na nadchodzące lata.

3 niezbędne na letnie rozrywkę

Jedzenie i picie

Może to zabrzmieć oczywisto, ale jak ujął to Julia Child, impreza bez ciasta to tylko spotkanie. W tym miejscu możesz naprawdę dostosować swoją imprezę do dowolnego klimatu lub motywu, który zamierzasz.

Deska sera i wędrowca jest zawsze dobrym pomysłem na imprezę – możesz sprawdzić nasze pomysły na najlepszy talerz tutaj i możesz stworzyć swoją ofertę, aby pasowało do okazji.

To samo dotyczy napojów, a jeśli chcesz inspiracji do przepisów na koktajle i prowadzenie domu w domu, oto nasz przewodnik e-booków na temat organizacji przyjęcia koktajlowego.

Zabawa

W zależności od wyczucia swojej imprezy możesz mieć zabawne gry, takie jak BOCCE lub KUBB, aby ludzie mogli grać.

Co powiesz na podzielenie się listą odtwarzania na Spotify, którą każdy może dodać do tego, tworzy szafę grającą tylko na imprezę.

Lub dlaczego nie ustawić takiego kina na świeżym powietrzu. Możesz zamienić imprezę w noc filmu Fresco lub mieć pokaz slajdów, jeśli jest to pewne święto.

Atmosfera

Naprawdę łatwo jest stworzyć urocze środowisko na imprezie z kilkoma światłami, ale nie ma nic takiego jak ogień do uderzenia i nastroju.

Fire Pits stały się tak popularne w Australii i na całym świecie, ale fantastyczny zasięg Ecosmart Fire jest najlepszym trendem.

Ten stół pożarowy na Manhattanie 50 podwaja się jako oszałamiająca powierzchnia napojów i jedzenia, podczas gdy końcowy serwis uwalnia żywego bezdymnego płomienia przez wiele godzin z powodu grubego szkła bezpieczeństwa.

A kiedy impreza się skończyła, nie ma nic takiego, jak cieszenie się ciepłym migotaniem z ognia, podczas gdy ty czerpiesz przyjemność z nocnej listy i zastanawiasz się nad kolejną imprezą epicką.

Stół ognia Ecosmart Fire 50

Ten oszałamiający mebel stanowi tak wyrafinowane, ale subtelne stwierdzenie w twoim domu, niezależnie od tego, czy jest w twoim salonie, werandzie czy ogrodzie.

Nasze stół ma naturalne wykończenie betonowe, ale do wyboru są cztery różne wykończenia, w tym teak pozyskiwany w sposób zrównoważony.

Manhattan 50 (mierząca 127 cm x 76 cm x 11,7 cm) i wszystkie inne stoliki przeciwpożarowe z Ecosmart Fire nie wymagają instalacji i możesz je przesunąć tak łatwo, jak każdy duży stół do kawy.

I utrzymując do ośmiu litrów bioetanolu E-NRG, palnik daje do 11 godzin spalania.

Ecosmart Fire-Pioneers of Planet przyjazny dla etanolu cechy ognia

Kiedyś inżynierowie mieli tylko dwa elementy na schemacie Venna projektu wnętrza, aby strzelić do: formy i funkcji.

Ale w dzisiejszych czasach jest trzeci cel do celu: zrównoważony rozwój.

A Ecosmart Fire uderza w to Bullseye, biorąc pod uwagę to 2004.

Nie tylko ogniste doły Ecosmart, miejsca pożarowe i stoliki ogniowe, takie jak Manhattan 50 oszałamiający w ich estetyce i wyrafinowanej w ich funkcjonalności, ale są one stworzeni z środowiska, który jest bardzo frontowy.

Ten stół przeciwpożarowy Manhattan 50 jest wykonany ze specjalnie utworzonego betonu Ecosmart, który jest lekki, odporny na plamę, ciepło i uderzenie, ale także przyjazne dla środowiska.

Zupełnie inny niż standardowy cement Portland, zastrzeżony beton ECOFIRE wymaga 20-40% mniej energii do produkcji i produkuje 90% mniej CO2. Jest również wykonany z 95% naturalnych materiałów recyklingowych, które pochłaniają dwutlenek węgla i podlegają w 100% recyklingowi.

A jeśli chodzi o same płomienie, pochodzą one z własnego bioetanolu Ecosmart, e-nrg. Ten bioetanol jest destylatem fermentowanej materii roślinnej, takiej jak trzcina cukrowa lub inna flora o wysokiej zawartości węglowodanów.

Kiedy ten 100% alkoholu spala, uwalnia energię ciepła i światła z płomieniem, parą z cząsteczek wody i niewielkiej ilości dwutlenku węgla, który jest pochłaniany przez rośliny, ale także przez beton, z.

Wskazuje to Ecosmart nie tylko wykorzystuje odnawialne źródło energii, ale także neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla.

Jest to najlepsza opcja, aby przynieść atmosferę na imprezy i dodaje efektownego poziomu komfortu w domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *