Wybrzeże Sunshine przybywa do Sydney, a także jedziemy do Hunter Valley

Wybrzeże Sunshine przybywa do Sydney, a także jedziemy do Hunter Valley

, nie ma wątpliwości, że te ostatnie dwa lata były hasłem. Jednak wraz z Australią po raz kolejny w ciągu tygodnia, miejmy nadzieję, że wszystko jest na drodze do normalności.

Dla nas barometr „normalnego” zawsze opierał się na podróży.

Katastrofy takie jak 11 września, światowe kryzysy pieniężne, samoloty znikające, a także teraz ta pandemia miała na nas duży wpływ, podobnie jak wiele osób.

To było dla nas ciekawe kilka ostatnich dni ze spotkaniami na temat podróży, rzeczywistych podróży, a także odwiedzających podróżowanie do nas – a także wielkie seminarium podróży w Sydney w tym tygodniu – to wszystko wydaje się, że bieg poruszający się we właściwym kierunku we właściwym kierunku .

Mamy nadzieję, że spodoba ci się ta regularna edycja, a także, że zapewnia ona trochę nadziei, że wszyscy wkrótce wrócimy do świata.

Cheers – Jim i Christina XX

Dzisiaj cieszymy się, że możemy dogonić naszych doskonałych kumpli Peter Hook, a także Lauren Grounsell z Go do Sunshine Coast.

Zorganizowali pierwszy lunch w mediach turystycznych satysfakcjonujący, zanim Australia się zablokowała. Jesteśmy satysfakcjonujący w pięknie przywróconym Hinchcliff do domu z powrotem od okrągłego nabrzeża.

Lokalizacja jest podzielona na trzy sekcje na czterech różnych piętrach: Lana, Grana i Apollonia. Appollonia to bar piwnicy, Grana (lub „ziarno” po włosku) to parterem, na którym strefa kuchenna młynie własną mąkę do produkcji, między innymi niesamowite wypieki.

Ale jesteśmy na górze na pierwszym piętrze w Lanie – Welsian for „Wool” – jako wykorzystywane jako stara wełna szopa około stulecia temu. Jego poddane wiązki, a także oryginalne ceglane ściany zapewniają ten obszar wspaniały klimat.

Bar w Lanie jest ciężki do ginu-po prostu metoda nam się podoba. Co więcej, jest to głównie australijski dżin, w tym spadek, który fascynował mnie od wieków: gorzelnia Hartshorn jest powiązana z farmą owiec w Tasmanii.

Robią ser chèvre, a także takie rzeczy, jednak z serwatką z mleka owczego, ten destylarnia rzemiosło własny dżin! Wierzyłem, że będzie to trochę dziwne, jednak Barstaff pozwolił nam trochę smakować, ponieważ zdziwiamy się, że dżin ma cudowną kremową gładką konsystencję.

Jedzenie w Lanie jest wyjątkowe.

Od delikatnych przegrzebków, a także jęczmienia perłowego, a także kraba zwieńczonego żółtkiem jajowym po absurdalnie smaczne małże, które obejmują drobno posiekaną marynowaną cebulę, a także chili majonez, a także całkowicie pieczoną pierś z kaczką, lunch jest nieskazitelny.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Go to Sunshine Coast

Pomiędzy kursami słyszymy więcej o tym, co dzieje się na wybrzeżu Sunshine w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

A odpowiedź brzmi: dużo!

Nowe hotele, spa, wrażenia z glampingu, wycieczki podwodne, restauracje, gorzelnie, browary – w rzeczywistości linia brzegowa Sunshine została uznana za australijskie finansowanie piwa rzemieślniczego z najbardziej małymi browarami na mieszkańca.

W marcu patrzymy na kierunek, jak Queensland, więc powiemy ci więcej o tym.

Tego popołudnia wróciliśmy do doliny Hunter! Minęło osiem długich miesięcy, odkąd byliśmy tutaj, a także wspaniale jest wrócić.

Kontrolujemy do naszego wspaniałego apartamentu hotelowego w Chateau Elan na Vintage, a także staramy się nie wygodnie na balkonach z widokiem na program golfowy kurortu lub w przestrzeni życiowej z otwartym zakończeniem i dużym telewizorem.

Wkrótce będziemy mieli dla ciebie pełną ocenę tej wspaniałej części doliny Hunter, jednak na razie mamy datę obiadową!

Dzięki uprzejmości Hunter Valley Resort

Dzięki uprzejmości Hunter Valley Resort

Jesteśmy tutaj w czterech sosnach na farmie na odrobinę obiadu z naszymi doskonałymi kumplami Katie i Antonem.

Cztery sosny na farmie znajduje się w imponującym bukolicznym krajobrazie Hunter Valley Resort, który ma wszystko, od zakwaterowania po jazdę konną po rzędy winorośli na progu zagrody.

Jest to rodzinny kurort, a także Guv’nor Phil Hele, satysfakcjonuje nas, aby zabrać nas po Taphouse.

Zbudowany, aby poczuć się jak ogromny wiejski pub z werandą, a także Long Bar, cztery sosny w farmie to niezwykle przyjazny widok głodnego, spragnionego podróżnika. Jest to również trochę TARDIS z kilkoma pokoi, centrum kongresowe na pierwszym piętrze, a nawet ogromny obszar zdarzeń schowany z tyłu.

Phil w jakiś sposób poradził sobie z niemożliwym z przestronnego, ale domowego miejsca.

A potem są poczęstunek.

Skoncentrowane na współczesnej taryfie pubu – mój doskonały burger z mostkiem wołowym jest tego świadectwem – i fantastycznym wyborze browarów przez słynne browar Manly Four Pines – stąd nazwa. Możesz dostać wiosło degustacyjne z czterema światami, aby zobaczyć, który z nich jest Twoim ulubionym.

Jeśli chodzi o część „na farmie” tego miejsca, po drugiej stronie winnicy znajduje się niewielkie działanie, które Phil odpowiada farmie w Zatoce Byron, gdzie harmonia rośnie harmonia.

To wspaniały początek naszego weekendu jaN Australia najstarszy region winiarski.

Dziś rano jest wcześnie. Jesteśmy w Glandore Estate, zaledwie 10 minut w dół, aby wybrać winogrona na ich zbiory!

To pierwszy raz Christina, albo kiedykolwiek zrobiłem coś takiego, więc z nerwowością zaparkowamy, a także kierujemy się do gromadzącego się tłumu, a także tam, gdzie kawa, bułki boczkowe i rejestracja dzieją się .

Najpierw są nam powitani przez niektórych futrzanych kumpli, a następnie przez ludzi, którzy wyjaśniają, co się dzieje, a także zapewniają nam koszule naszych zbieraczy.

Następnie, zanim to zrozumiemy, wędrujemy do winorośli, aby wybierać winogrona – w rzeczywistości Chardonnay Winogle. Dokładnie jak wyjątkowo łowca.

Wkrótce słońce jedzie wysoko, a także jesteśmy całkowicie przeszkadzani w zbiorach. Gdy każdy biały pojemnik wypełnia winogrona, krzyczymy „wiadro!”, Że ktoś może zapewnić nam pustą wannę, a także zabiera całą.

Jesteśmy zaskoczeni dokładnie, ile winogron rośnie w jednym miejscu.

Czasami możesz oznaczać około 15 minut zbioru z jednego obszaru… a może po prostu jesteśmy powolni. Tak czy inaczej, 120-osobowa grupa z nas osiągnęła nowe rekordy dzięki naszym zbiorom, przynosząc ponad osiem ton dla Vintage. Jako to nie więcej niż wiele rzędów winorośli.

Kulminacją jest ekstrawagancki lunch w sercu winnicy wśród drewnianych beczek, a także wysokich stalowych zbiorników fermenterowych. Jedzenie jest niesamowite, a także wspólne doświadczenie wyboru, co sprawia, że ​​wszyscy w przestrzeni są bezpośrednimi najlepszymi partnerami.

Oto nasza pełna recenzja naszego dnia w Glandore, a także możesz również zobaczyć nasze wideo tego dnia.

Zaraz dokonamy powrotu do naszego apartamentu w Chateau Elan, kiedy zauważamy bezpośrednio naprzeciwko wejścia do Glandore Estate to wina Oakvale.

Jesteśmy w samą porę, aby szybko spróbować w tej niezwykle cenionej winnicy.

Być może kupiliśmy, a nie dużo wina, kiedy tu jesteśmy.

Po powrocie na naszą bogatą podkładkę złamamy butelkę wina, a także osiedlaliśmy się na spokojną noc z kilkoma najlepszym serem myśliwskiego.

Od sklepu śmierdzącego sera w Pokolbin, ten talerz jest dokładnie tym, co zamówił lekarz. Podobnie jak ta umyta skórka jest absolutnie pyszna… a także zdecydowanie stanowi wiarygodność nazwy sklepu!

Brakujemy tego dziś rano, a także zaspokajamy Katie, a także Anton na spokojny brunch w Deck Cafe Lovely, który jest częścią win Gartelmann. Jest to wspaniała nieruchomość mieszkalna lub komercyjna, a także ma nawet hoop drobiu, a także doskonałe małe konie.

Ponieważ nasz stół wyglądał na staw, wszyscy badalimy menu. Christina wybiera talerz mocy śniadaniowej, który jest tak naprawdę bardziej talerzem!

Jajka koszulowane, hummus, awokado, świeży szpinak, pieczona marchewki niemowląt, brokuły, buraki dla niemowląt, mieszane nasiona, a także pistacjowe dukkah schodzą przed nią, podczas gdy reszta z nas patrzy na aprobatę.

Po raz pierwszy nie jestem tak głodny, a także żądam czegoś z menu, co jest również bardzo inaczej niż mnie. Niezależnie od tego, że nie jest tylko odrobiną gryzienia, właściciel-Chef Matt Dillow podniósł moją fundamentalną rolkę z awokado z bekonu, aby być czymś, co moim zdaniem powinny stworzyć długoterminowy element menu. To niesamowite!

Nasz spacer do drzwi w piwnicy win Gartelmann na naszą degustację jest miłosiernie krótki; Jest gorąco, a także znowu jestem pełny.

Ale jesteśmy uhonorowani energią Luke’a Woodsa do naszej degustacji (zapytaj go, kiedy jesteś tutaj, przy okazji), a także prowadzi nas z całego wyboru Gartelmann.

Czas przebiega do tego stopnia, że ​​nadszedł czas, aby ponownie jeść, jednak mamy jeszcze jedno drzwi do piwnicy. Niechętnie się odciągamy. To wspaniały obszar z niezwykłymi winami, a także niesamowitą firmą.

Naszym następnym przystankiem jest zaspokojenie legendy, jaką jest Lisa McGuigan na jej nowym wampirze do drzwi piwnicy.

I to drzwi do piwnicy jak żadne inne. Gdziekolwiek. Na świecie.

Zostaliśmy powitani w winnicy sama Lisa-postać większa niż życie bulgocząca z entuzjazmem, kreatywnością, przygodą, zabawą i urodą.

Jest również fascynująco pokorna.

Prowadząc nas swoją naprawdę wyjątkową własnością, która ma coś więcej niż gotycką, wyjaśnia dokładnie, jak miała całą wizję tego obszaru w głowie, zanim zaczęła, a także dokładnie, jak próbowała dobrze ją wykonać.

Lisa, kochanie. Uważam, że zrobiłeś znacznie lepiej niż spróbuj.

Z asystą jej doskonałej personelu Sary, a także Rex (i uroczej Maggie The Cellar Door Hound!), Lisa pokazuje nam swoje wina – każdą butelkę ekstrawagancko oznakowaną, a także której zawartość jest niebezpiecznie quaflable.

Wkrótce wszyscy rozmawiamy wraz z grupą innych gości, którzy są dostępni na degustację.

I to jest rodzaj środowiska, które Lisa wyczarowała w tym niezwykłym, luksusowym sanktuarium drzwi do piwnicy. Średniowieczne hełmy, a także miecze, które wycinają czarne ściany, gigantyczny kryształowy żyrandolOkrągły pasek, obrzeżania łańcucha nad osobistymi kabinami-w jakiś sposób obsługuje tę trudną linię bycia dziwaczną, ale wyjątkowo sympatyczną.

Lisa wciąż zakłada swoją kuchnię, a także bar Oyster, więc ma jedzenie przyniesione z sąsiedztwa – Exp. nie mniej.

Przynosi nam swoje domowe crumpets, które same w sobie są wystarczające. Jednak dodanie gładkiego kremowego kremu, wędzonych perłów kawioru łososia, a także schwytanie cytryny podnosi coś, co tylko włożyłem masło na zupełnie nową królestwo.

Dostajemy postrzeganie.

To była dość późna noc z Lisą, Sarą i Rexem. Była to jedna z tych niezwykłych nocy, która kończy się o wiele więcej niż planowałeś lub się spodziewałeś.

Kolejną rzeczą, której się nie spodziewamy, jest dokładnie to, jak świetny jest dzień spa medycznego w Chateau Elan. Przestrzeń recepcyjna ma przytulną, „domek glam”, a także przestrzenie leczenia korytarza oferują olśniewający wachlarz rozpieszczonych doświadczeń.

Jesteśmy tutaj na 50-minutowy masaż par, a leczenie jest wykwintne. To było gorączkowe kilka dni, więc właśnie tego potrzebujemy. Przestrzeń jest niesamowita, aby cieszyć się ciepłymi olejkami, które wykorzystują nasze profesjonalne masażystki, a także różowy niebieski blask z wanny z światłem LED dodaje relaksującego tonu pokoju.

Po naszym masażu relaksujemy się przy salonie Hydro, a także obszaru pokładu, gdzie po leczeniu możesz cieszyć się zewnętrznymi spa mineralnymi, a także leżakami.

Spędzamy chwilę, chłonąc poranne słońce, a także ciesząc się szklanką bąbelków różowych. O to chodzi w życiu.

Po powrocie do pracy po tym będzie trudne. Mamy jednak pierwsze osoby do zobaczenia.

Naszym pierwszym przystankiem jest Bimbadgen, aby dogonić naszych kumpli Belindy, ogromną damą menedżera, a także Richardem, głównym winematorem winnicy.

Podoba nam się ta winnica, a zawsze upewniamy się, że wchodzimy do przynajmniej stwierdzenia cześć. Jednak tym razem po rozmowie z Belindy Richard zabiera nas po podłodze, aby pokazać nam kilka rzeczy.

Możesz zobaczyć wewnętrzne funkcjonowanie winnicy, gdy wchodzisz do Bimbadgen, jednak nigdy wcześniej nie byliśmy na to, aby na to zbliżyć. Podobnie nigdy nie byliśmy w winnicy tuż po zbiorach, a Richard pozwala nam spróbować świeżego soku winogronowego zaraz po jego naciśnięciu.

To tak fascynujące, jak i Richard jest tak mądre, że wiele odkrywamy dokładnie o tym, jak ewoluuje sok, a także dokładnie to, jak się pojawia.

Richard również założył własną etykietę wina – wina John Wallace – o której rozmawialiśmy wcześniej.

Właśnie wydał jeszcze dwa wina: „Sióstr” Chardonnay, a także Shiraz „B.P.D.”. Pozwolimy ci zrozumieć, jak są, gdy tylko będziemy mogli je posmakować!

I nie byłaby to wycieczka do Huntera, nie wpadając w naszą ulubioną winnicę, a także, których właściciele wzbudzili nasze wina w regionie: wina Scarborough.

Ich drzwi do piwnicy znajdują się teraz, gdy dom gospodarstwa domowego, a także patrzą na winorośl, a także podobnie jak uszkodzony zasięg górski. To oszałamiająca lokalizacja do smaku doskonałego wina.

Wierzę, że Scarborough w dowolnym miejscu degusta wina. Nie tylko dostajesz siedzenie przy odpowiednim stole z wszystkimi nutami przed sobą, a także personelem są niesamowicie kompetentne, ale także dostajesz pasujący talerz sery.

Jak to wspaniałe?

Nie rozumiem, dlaczego tak się nie stało wcześniej, jednak również dołączamy do Scarborough Wine Club, co jest naprawdę ekscytujące. Nie tylko otrzymujesz opcję dużo butelek w zależności od członkostwa, ale także dostajesz butelkę dodatkową, a także magnum ich żółtej etykiety Chardonnay!

Nasza jazda do Sydney była bardzo… „Clinky”!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *