Pożegnanie z południowego wybrzeża, nowy rodzaj kawy, a także podejście do nagrody książkowej

Pożegnanie z południowego wybrzeża, nowy rodzaj kawy, a także podejście do nagrody książkowej

pożegnanie marzec, cześć kwiecień! Nie rozumiem o tobie, jednak w tym roku wydaje się być dla nas z dwiema różnymi prędkościami.

Z jednej strony powiększa, a także wydaje się, że czołga się w przeszłości w powolnym ruchu, pakując się bardziej, a także bardziej co tydzień dla nas w miarę upływu czasu.

Ten tydzień jest fantastycznym przykładem. Od wieków planowaliśmy, a także patrzymy na naszą podróż po południowej linii wybrzeża Nowej Południowej Walii, jednak w tym samym czasie wydaje się, że dopiero wczoraj mieliśmy plany.

W tej regularnej edycji pokazujemy ci spojrzenie na nasze rocznicę w Mollymook na Wspaniałych Bannisters By The Sea, jesteśmy w książce niesamowitej przyjaciółki (sprawdź dokładnie, jak wygrać podpisaną kopię jej środka Imię jest tutaj), a także mamy nową kawę specjalną do wypróbowania – nie mniej z czystymi złotymi płatkami!

Istnieje również wszechobecna, a także nieuzasadniona ilość jedzenia do opowiedzenia, a także kilka najlepszych wskazówek na temat lokalizacji, które można jechać w Sydney, a także w regionie Shoalhaven, a także oczywiście.

Mamy nadzieję, że spodoba ci się ta regularna edycja.

Cheers – Jim i Christina XX

Podejście do południowego wybrzeża, a także regionu Shoalhaven w Nowej Południowej Walii to proste 2-3 godziny w zależności od tego, gdzie zatrzymujesz się. Jesteśmy w naszej metodzie doskonale nazwanej Mollymook, które jest miastem przybrzeżnym ¾ z Shoalhaven.

To fantastyczne powrót do drogi. Christina, a także lubię wycieczkę, a także bardziej, kiedy świętujemy.

Nasza rocznica wydarzenia ślubnego to 8 marca, jednak ponieważ miesiąc był tak zajęty, postanowiliśmy opóźnić dzień, kiedy nam nie ma.

Powodem, dla którego jedziemy do Mollymook, jest sprawdzenie bannisterów nad morzem, niezwykle uznawanym hotelem Coastal Retreat. Jest to również dom dla jednej ze słynnych restauracji szefa kuchni Ricka Steina, co jest dla nas niezwykle interesujące.

Oto szybkie najważniejsze informacje o naszych czasach w Bannisters By The Sea – jednak również napisaliśmy pełną ocenę hotelową Bannisters nad Morzem, a także całkowicie oddzielną ocenę Ricka Steina w Bannisters tutaj.

Bannisters pochodzi od nietoperza, który znajduje się na tym, że wystaje między dwiema wspaniałymi plażami Mollymook. To było, gdy hotel w stylu drogi, jednak właściciel Peter Cosgrove (nie byłym generałem generalnym), wrzucił go do wysokiej klasy hotelu w stylu rekolekcji, który w pełni wykorzystuje jego wyjątkowe miejsce, a także spektakularne widoki, które go obejmują.

Cudowną rzeczą w tej nieruchomości mieszkalnej lub komercyjnej jest to, że utrzymywało to współczesny charakter oryginalnego motelu. Bannisters, daleka od tego, że położenie lokalizacji ma cudowną vintage klimat, która w jakiś sposób się uspokoi.

Od tego czasu inne hotele zrobiły podobne rzeczy. Dom Halcyon w Cabarita Beach w północnej NSW, a także w hotelu Ace, a także Saguaro w Palm Springs w specyfikach wykorzystały wspaniałe kości starych moteli do produkcji niesamowitych lokalizacji na pobyt. Jednak Bannisters zrobił to najpierw tak dobrze, jak dobrze.

Nasza przestrzeń – przestrzeń rekolekcyjna spa – jest cudowna. Przestronny, a także dobrze wyposażony, ma wszystkie wygody stworzeń, a także modne wady współczesnego hotelu, jednak z kilkoma niesamowitymi rzeczami dodanymi.

Gigantyczne okno/ścianę oddzielające łazienkę, a także sypialnia sprawia, że ​​przestrzeń jest większa, a także zapewnia również świetną ofertę naturalnego światła w łazience. Nie martw się jednak, jeśli chcesz trochę prywatności podczas prysznica, możesz też ślepa na wałka.

Ale to jest naprawdę karta dla tego pokoju. Wanna z hydromasażem na własnym drewnianym pokładzie z widokiem na ocean to błogość.

Na niższych poziomach hotelu znajduje się bar basenowy z niesamowitym basenem nieskończoności, leżakami, a także osobistymi kabanami. Sam bar ma widoki nad wodą, a także na plażę, a także mieszane napoje, a także menu żywności, są bardzo kuszące.

Jeśli nic więcej, powinieneś zejść tutaj na Negroni. Robią je tutaj dobrze.

Cieszymy się naszym napojem, a także obserwujemy, jak delfiny grają poniżej, zanim wyruszamy na obiad…

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy dziś wieczorem jeść w restauracji Ricka Steina. Oboje byliśmy jego wielkimi fanami tak długo, jak i oglądaliśmy tak wiele jego programów kulinarnych.

Zapach świeżych owoców morza w kuchniach, gdy wchodzimy, ma narzekające żołądki, nawet zanim usłyszeliśmy specjalne lub spojrzamy na menu.

Śniadanie w Bannisters nad morzem to relaksujący, ale dopracowany sprawa. Bufet w stylu kontynentalnym oraz stacja bajgla ma wiele do kusiania bez wypełnienia. Nie ma sensu jeść tyle miejsca dla wszystkich innych smacznych lokalizacji do wypróbowania w okolicy.

Widok jest jednak rzeczą, której nigdy nie możesz nadmiernie pobłażać.

Po śniadaniu ruszyliśmy w drogę, aby sprawdzić otaczająceRea. Ulladulla – najprawdopodobniej największe miasto w bezpośrednim obszarze – jest równie urocze jak inne miasta Mollymook, Narrawallee i Milton, po prostu większe. Ma również działający port wędkarski, w którym można oglądać łodzie przychodzące z ich zaciągami, pracującymi w suchym docku, a także do przygotowania się do dnia.

Podobnie jest również ryba, a także sklep z chipsami, który powinien być całkiem dobry.

Nasz następny przystanek dotyczy metody Miltona, uroczego miasta w głąb lądu z Mollymook. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że w tej dziedzinie były jakieś winnice, jednak stajemy się poprawieni. Cupitt’s to rodzinna winnica, mikro-browar, a także fromagerie, a także drzwi do piwnic doskonale degustacyjne.

Mamy tyle szczęścia, aby zadowolić Gen (Jen z „G” lub dżinem z „E”, jak wyjaśnia) przy drzwiach piwnicy, która zabiera nas w tej chwili smaczną odmianę oferowaną w Cupitt.

Wchodzimy tak, jakbyśmy rozumieli od wielu lat, a nawet odkryliśmy, że dzielimy dokładnie tę samą datę dla naszych rocznic, co jest całkiem fajne.

Możliwe, że Gen zaskoczył nas, że odkrywamy, że zapisujemy się tutaj do klubu winiarskiego. Uważam jednak, że bardziej prawdopodobne jest, że wino jest tak dobre. Otrzymujesz także fantastyczną dyskontową stopę na pierwszą sytuację wina, a także w barze, a także restauracji.

Po pożegnaniu z pożegnaniem do generowania, kierujemy się bezpośrednio do baru, a także zamawiamy deskę serową, która jest pełna kilku najlepszych z Cupitt fromagerie, które Gen również zaoferował… nie to wymagało dużo pracy!

Zamówiłem również IPA z lunchem. Mogę tylko stwierdzić, że pragnę, abyśmy żyli lepiej dla Miltona – choć z drugiej strony uważam, że moja talia jest wdzięczna.

Zanim wrócimy do Sydney, wpadamy do Milton, aby sprawdzić miasto. To urocza lokalizacja pełna sklepów, a także kawiarni.

Zasugerowano nam wiele różnych lokalizacji do jedzenia, gdy jesteśmy tutaj, jednak jednym z konkretnych lokalizacji jest pielgrzymi, która jest kawiarnią wegetariańską.

W tym momencie żadne z nas nie jest tak samo głodne, jednak chcemy zobaczyć, jakie jest zamieszanie wokół pielgrzymów. Zamawiamy burgera Bliss, który jest tak pełny, że wypada, gdy nadejdzie.

Mieszana pattie zboża nie jest raczej podobna do mięsa, co najprawdopodobniej jest pomysłem, jednak jest pełen smaku, a także ma fantastyczną konsystencję. Wraz z nim jest smażona cebula, awokado, startowany ser (który byłby znacznie lepszy, gdyby był bardziej stopiony), Tabouli, kiełki, a także sos orzechowy na prażonej rolek, pełnoziarnistą. Nawet między nami jest to dużo jedzenia, a także wyjątkowo smaczne.

Robią tutaj również fantastyczną kawę, co zawsze jest świetne.

Z ostatnim spojrzeniem na plażę Mollymook, a także jej uderzającą linię wybrzeża Headland, ponownie kierujemy się na północ, aby z powrotem do Sydney. Gdy wychodzimy, snorkelery, a także rybacy włóczni pokazują nam, czego będziemy tęsknić.

Podejście z Mollymook jest naprawdę niezwykle łatwe. Nieco ponad trzy godziny, a także wróciliśmy w pośpiechu, a także naciskanie miasta, a także nasze rocznice, są po prostu szczęśliwymi wspomnieniami. Słońce błyszczą z kabli mostu Anzac, a także House zachęca nas.

Po domu osiedliliśmy się, a także znaleźliśmy Nespresso wydało nowe ograniczone wydanie Master Origin – tym razem z Kostaryki. Jednak to główne pochodzenie wydaje się w jakiś sposób inne niż reszta.

Jest to wystarczające, aby mieć latte, a także całkowicie łączy się z gorącym mlekiem, jednak samo jako espresso jest piękne, a także wydaje się znacznie bardziej złożone niż intensywność poziomu 7.

Kawa obejmuje pięknie wykonane filiżanki w linii Costa Rica, które zwiększają doświadczenie. Podoba mi się fascynujące odmiany kubków, a także akcesoria, które wydobywa Nespresso.

Dalsze dochodzenie mówi nam, że ta kawa Kostaryki Origin Origin jest w rzeczywistości raczej wyjątkowa. Wszystkie te fasoli z Ameryki Środkowej są wybrane ręcznie, a następnie nasączone gorącą wodą sprężystą z bliskiego wulkanu, więc być może to minerały ze strumienia wulkanicznego zapewniają tę kawę jego intensywność.

Tak czy inaczej, końcowym rezultatem jest biszkopt, wspaniała kawa z smaczną nutą orzechów laskowych, a także suche wykończenie.

Inne kawy oferowane w tej różnorodności pochodzenia głównego mają podobną złożoność z metody, którą są przetwarzane, a także traktowane, zanim będziesz mógł się nimi cieszyć. Oprócz tego doskonałego głównego pochodzenia z Kostaryki, są takie, o których rozmawialiśmy wcześniej z Indonezji, Etiopii, Indii, Nikaragui i Kolumbii w oryginalnej linii kapsułki.

Podobnie są dwa w linii Vertuo, które lubimy również od Meksyku, a także w Kolumbii.

Inną rzeczą, którą podoba mi się w tym Master Master Origin, jest historia samej kawy. Istnieje ręcznie dobrany owoc, a także niesamowity aspekt wulkanu w historii, jak już wspomnieliśmy, jednak podobnie jak miejscowi dzwonią do kawy „G” GOlden Bean ”. Kawa jest najbardziej cenionym produktem Kostaryki, która ma być około 11% PKB kraju.

Nespresso skinął głową, Nespresso wysłał nam kawę z tymi wspaniałymi złotymi sercami liściami, aby posypać kawą. To pokaz uznania, że ​​rozumieją wartość tej uprawy dla Kostaryki, a także wskazanie, że powinniśmy cenić to, co pijemy tak samo.

Tego wieczoru jesteśmy w barze Storage Tank Stream, aby przedstawić niezwykłą książkę naszego kumpla Heidi Deninga Jej drugie imię to odwaga.

Heidi jest ekspertem, nauczycielem, a także bizneswoman. Jej 20-letnie doświadczenie w tych dziedzinach, a także jej wierzchołek, a także przedsiębiorczość, zapewniły jej zrozumienie, a także odwagi, aby przezwyciężyć wiele trudności w życiu.

Jej książka zbliża się do tych trudności z humorem, a także czułością. Oprócz własnych opowieści Heidi prowadzi cię wieloma trudnymi ścieżkami w życiu, a także uczy własności.

A jej historie są raczej niesamowite.

Od paraliżujących chorób, w których straciła wykorzystywanie nóg po porwanie z punktu widzenia, od strachu Tsunami po ataki Firebomb, Heidi zdecydowanie nie żył spokojnym życiem!

Możesz kupić książkę Heidi jej drugie imię to Guts na Amazon, gdzie jest tutaj bestseller nr 1.

Frekwencja w strumieniu zbiornika do przechowywania, aby zobaczyć, jak Heidi przedstawia jej książkę, jest niesamowita. W rzeczywistości w barze prawie nie ma miejsca! Jest to wskaźnik rodzaju osoby magnetycznej Heidi, a także wpływ jej pozytywnej energii na ludzi.

To również pojawia się w jej piśmie.

Nie musisz bardzo daleko sprawdzić jej drugiego imienia, by odkryć tę atrakcyjną naturę, którą tak naturalnie wymienia Heidi. Jej uczciwość, decyzja i inteligencja nigdy nie są daleko:

Często czułem się jak Dorota z czarodzieja Oz. Nie jestem pewien, jak będzie wyglądało Szmaragdowe miasto na końcu żółtej cegły, jednak rozumiem, że dopóki robię jeszcze jeden krok do przodu, pojawię się w cudownym miejscu.

To fantastyczna książka – a także jeśli chcesz własnej kopii, czytaj dalej.

Wygraj podpisaną kopię książki Heidi od nas, pozostawiając komentarz do tego postu, podpisując tyle samo, co nasz regularny biuletyn, a także komentowanie, a także nasza Facebook Publikuj o tym lub po prostu wysyłanie do nas!

Wybierzemy mistrza, a także wyślemy nagrodę w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Wierzyłem, że zakończymy tę regularną edycję z nutą jedzenia – ponieważ nigdy nie jest daleko od mojego serca – lub ust!

Niedawno wróciliśmy do starego nawiedzającego na północnym zachodzie Sydney, aby sprawdzić nową remont. Carlingford Sports Club – czule „Carlo Bowlo” – wykorzystywany jako całkiem świetna lokalizacja dla smażenia nerkowca Laksa lub Poultry, a także jego schnitty, zawsze był na punkcie.

Ale ogromne modyfikacje tutaj w tym oldschoolowym klubie miski przyniosły opalany drewno piekarnik do pizzy, a także nową jadalnię na zewnątrz, a także menu, które jest długą metodą wykraczającą poza to, co zwykle odkrywasz w klubie podmiejskim.

Wystawa nr 1, grillowany risotto łososia oraz sałatka rakietowa. Nieźle, tak?

W tle można po prostu zobaczyć, co pozostało z jednej z kamiennych pizzy, jednak najwspanialsze jest powolne ciasto wołowe, Mash i grzybowe ciasto wołowe klubu.

Warto tu przyjechać tutaj z mocnego piękna. Poza tym, jak w zasadzie czekam na następną szansę, aby wrócić do Carlingford, aby móc mieć inny!

Mamy nadzieję, że podobała Ci się ta regularna edycja, a także wielkie szczęście z konkursem książkowym.

Cheers – Jim i Christina XX

Zatrzymaliśmy się jako goście Bannisters nad morzem, a także jedliśmy z radością Ricka Steina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *