Zniszczenie Karta historii kredytowej Korzyści z Brianem Kelly

Zniszczenie Karta historii kredytowej Korzyści z Brianem Kelly

Zaktualizowano: 10/10/19 | 10 października 2019

Długoletni goście rozumieją, że lubię karty historii kredytowej podróży od czasu dużej liczby punktów, a także przynoszą. (Nowi odwiedzający to rozumieją.)

W rzeczywistości tylko w tym miesiącu zapisałem się na kartę AMEX Platinum, a także United Airlines, z większą liczbą rejestracji zorganizowanych w przyszłym miesiącu. Punkty przynoszą wiele korzyści, takich jak bezpłatne loty, elitarne status, bezpłatne worki kontrolne, a także obawy na pokład.

I chociaż wiele rozumiem na ten temat, są ludzie, którzy spędzają cały dzień, zastanawiając się, jak zmaksymalizować punkty. Ludzie tacy jak Brian Kelly.

Brian Kelly prowadzi The Points Guy, stronę internetową poświęconą maksymalizacji programów nagród, a także ofert historii kredytowej, aby uzyskać tyle bezpłatnych podróży, a także elitarną, jak to możliwe. Rozumie systemy rezerwacji nagród, programy punktowe, a także karty historii kredytowej w środku, a także na zewnątrz.

Dzisiaj Brian dzieli się swoimi tajemnicami.

Nomadic Matt: Dokładnie jak byłeś „The Points Guy”?
Brian Kelly: Zacząłem młody. Byłem pasjonat punktów, odkąd miałem 13 lat, kiedy zorganizowałem podróż domową na Kajmanów, wykorzystując mile linii lotniczych mojego taty. Kiedy byłem studentem drugiego roku, byłem elitarną ulotką US Airways.

Pracując dla banku Wall Street po studiach, stale byłem na drodze, zarabiając tony mil, a także punkty oprócz elitarnego stanu z liniami lotniczymi i hoteli, a także umożliwiło mi sfinansowanie fantastycznego podróży życie w wolnym czasie. Wyjechałem do Europy na weekend, korzystając z mile, a także punktów (siedziałem za Madonną w British Airways, kiedy-to było niezapomniane!), Wyjechałem na wysokiej klasy wyprawę do Seszeli z moim partnerem dla po prostu partnerem Kilkuset dolarów wykorzystujących punkty, a także wskoczyło w całym kraju.

Zacząłem blogować o wiadomościach w świecie punktów, oprócz własnych obszarów wiedzy specjalistycznej, a także ludzie zaczęli je czytać. Potem wiele osób zaczęło to czytać, a także postanowiłem zacząć blogować na pełny etat. To było mniej niż rok temu, a także było fenomenalne! trudne, a także interesujące, a także motywujące w tym samym czasie.

Z biegiem lat zgromadziłeś dokładnie kilka mil? Dokładnie ile kart historii kredytowej musiałeś otworzyć, aby tak się stało?
Z kart kredytowych wyciągnąłem miliony punktów, a także mile. Dosłownie. Tylko w zeszłym roku, tylko z rejestracją kart kredytowych, a także premii kosztów, zgarnąłem ponad 600 000 punktów. To zajęło mi około siedmiu kart do zrobienia.

Wiele osób obawia się, że karta historii kredytowej „ubijanie i spalanie” zaszkodzi ich wyniku historii kredytowej. Co w tym stwierdzasz?
Nigdy nie doradziłbym nikomu z mniejszą zdrową historią kredytową, aby ubiegać się o kilka kart jednocześnie, tak jak często robią to „rezygnacje”. Po pierwsze, najprawdopodobniej nie zostaniesz zaakceptowany. Po drugie, najpierw powinieneś skoncentrować się na ustaleniu historii kredytowej, aby upewnić się, że możesz w pełni skorzystać z lukratywnych ofert karty historii kredytowej.

To powiedziawszy, tylko 10% wyniku historii kredytowej opiera się na nowej historii kredytowej – gdy banki wykonują zapytanie o historię kredytową, gdy ubiegasz się o nową kartę. W przeciwnym razie najważniejszymi czynnikami są historia spłaty, a także kwota pieniędzy, którą jesteś winien, co zintegrowało 65% wyniku historii kredytowej. Zanim nawet uwierzysz w ubieganie się o nowe karty, wymaga upewnienia się, że Twoja historia kredytowa jest w porządku, a także masz przyzwoity wynik.

Jeśli Twoja historia kredytowa jest dobra, ubieganie się o nowe karty nie powinno go zaszkodzić. Twój wynik na ogół zrzuca tylko kilka punktów za otwarcie nowej karty (z całej 850), więc efekt jest minimalny.

Czy anulujesz wiele swoich kart, czy po prostu utrzymujesz je na zawsze?
Anuluję kilka moich kart, głównie w celu zapobiegania wysokim rocznym opłatom za karty, których nie używam aktywnie ani nie czerpię korzyści. Jednak zamiast całkowitego zamykania konta, zwykle staram się poprosić bank o zrzeczenie się rocznej opłaty lub obniżenie karty bez fe, aby upewnić się, że linia historii kredytowej pozostaje otwarta, a także utrzymuje zdrowy wynik historii kredytowej.

Co stanowi świetną ofertę karty historii kredytowej?
Chodzi o to, aby odkryć wartość, więc jeśli odkryjesz kartę historii kredytowej, która zaoferuje ci coś wartościowego, co czyni ją świetną ofertą. Roczna opłata w wysokości 695 USD na karcie AMEX Platinum wydaje się być uciążliwa, jednak inne, takie jak rabat linii lotniczych o wartości 200 USD, który z niego otrzymujesz, dostęp do salonu, a także holowanie innych korzyści, w tym zdobywanie punktów świadczeń członkowskich, podczas gdy osoby szukające niższego Roczna opłata może preferować złotą kartę AMEX Premier, z zaledwie roczną opłatą w wysokości 175 USD, w której otrzymujesz trzy POINT za dolara wydane na przelot, a także dwa punkty za dolara wydane na gaz, a także artykuły spożywcze, jednak nie te korzyści na wyższym poziomie.

Jeszcze inni mogą preferować wszechstronność, aby wykorzystać swoje punkty o stałej wartości, na przykład przy finansowaniu jednego, aby kupić pożądaną przelot, kiedy chcą, a także nie obchodzi latanie w kabinie premium, podczas gdy ci, którzy chcą Latanie w biznesie na arenie międzynarodowej lub zatrzymanie się w eleganckim apartamencie hotelowym może chcieć zdobyć punkty w programie opcji linii lotniczych i/lub hotelowych, otrzymując kartę pod wspólną marką.

To naprawdę zależy od tego, co chcesz zrobić z tymi punktami, a także kiedy masz na uwadze strategię, idź za karty, które Cię najszybciej cię zapewnią.

Przy tak wielu ofertach dostępnych w tak wielu różnych firmach, jakie byłyby twoje trzy najlepsze wskazówki dotyczące maksymalizacji tych ofert bezpłatnych hoteli lub lotów?
1. Strateguj – nie wskazuje tylko na każdą kartę z OK Ofert. Jeśli masz na uwadze konkretną podróż lub cel, skoncentruj swoje wysiłki na kartach, które zapewnią Ci najwięcej mil dla linii lotniczej, która zapewni Ci tam, gdzie będziesz wymagać lub hotel, w którym chcesz zostać.

2. Nie skoncentruj się tylko na bonusach rejestracji-najlepsze dostępne karty to te, które umożliwiają zrównoważone punkty zarabiające na nawykach kosztów. I w tym przypadku upewnij się, że stawiasz każdy koszt na kartę zarabiającą punkty, aby upewnić się, że maksymalizujesz potencjał zarobkowy.

3. Zrób pracę domową – zobacz, jakie bonusy karty historii kredytowej, o których myślisz, historycznie zaoferowano, a także upewnij się, że uzyskasz najlepszy możliwy.

Czy robisz punkty jakąkolwiek inną metodę oprócz tych bonusów rejestracji?
Oczywiście. Bardzo podróżuję, więc sprawiam, że mile są świetną staromodną metodą siedzenia w samolocie, a także gdzieś. Jeśli chodzi o karty historii kredytowej, najlepsze niekoniecznie są tylko te z największymi bonusami. Moim zdaniem najlepsze karty zarabiania punktów to te, które pozwalają utrzymać lukratywne punkty zarabiające z premiami kosztów klasyfikacji.

Na przykład, podczas gdy obecna oferta premiowa oferta premii Chase Sapphire spadła do 40 000 najwyższych punktów korzyści z najwyższego poziomu 50 000, nadal uważam, że jest to fantastyczna karta, ponieważ otrzymujesz podwójne punkty podróży, a także koszty gastronomiczne (w zasadzie wszystko, co robię) , a także klasyfikacje te są stosunkowo szerokie, więc możesz zdobyć mnóstwo punktów. Następnie możesz zintegrować te punkty z najwyższymi punktami korzyściami, które osiągasz z kwartalnymi kosztami kwartalnej karty Chase Elastyczność, w których zdobywasz pięć punktów za dolara wydanego na rzeczy, takie jak artykuły spożywcze, materiały biurowe, stacje benzynowe lub określone dostawcy, takie jak Amazon.

Nagle patrzysz na mnóstwo dodatkowych punktów. To rodzaj kart, na które warto się trzymać, nawet po wykupieniu premii za rejestrację.

Ile mil w roku latasz? Czy wszystko jest w punktach?
W ubiegłym roku przeleciałem około 150 000 mil, a także choć kilka z tych podróży wykorzystało mile (jak jedna z USA do Mauritiusa na Oceanie Indyjskim przez Paryż), a także niedawno podróżowałem do Azji przez trzy tygodnie, używając trzech tygodni Zjednoczone, a także British Airways Miles, płacę za wiele moich biletów. W końcu musisz wykonać kilka z tych mil, a także latanie elitarnego stanu.

Wyjaśnij przez minutę, dlaczego uważasz, że te oferty kart kredytowych są tak dobre? Czy to tylko punkty, które otrzymujesz, czy otrzymujesz dodatkowe korzyści, takie jak status elitarny?
Wszystko zależy od tego, czego szukasz. Jeśli chcesz, aby wszechstronność punktów zbywalnych, z której możesz skorzystać w szeregu linii lotniczych lub hotelach, wówczas amerykańskie świadczenia członkostwa, a także najwyższe korzyści Chase byłyby programami, które możesz, podczas gdy chcesz mieć możliwość zakupu jakiegokolwiek Rodzaj biletu Dowolny czas, a także nie dbają o trener latający, być może system punktów o stałej wartości, taki jak finansowanie jednego korzyści dla przedsięwzięcia, jest metoda.

Jeśli zamierzasz dużo latać na określoną linię lotniczą, być może karta pod wspólną marką jest, na przykład, taka jak Delta SkiMiles Amex, która daje Ci elitarne korzyści, takie jak bezpłatne worki sprawdzone dla nawet dziewięciu osób Twoja rezerwacja (duża wartość), zdyskontowany SkyClub, a także 20% zniżki na jedzenie w locie, a także rozrywkę, oprócz innych pozytywów, takich jak dwie mile za dolara wydane na Delta; lub niedawno wprowadzona karta United Club, która nadaje nie tylko członkostwo w United Club na lotniskach Avis. To duża wartość.

Jaka jest Twoja preferowana karta historii kredytu podróżnego?
Wspomniałem o tym wcześniej, jednak podoba mi się karta faworyzowana w Chase Sapphire. W tej chwili najprawdopodobniej moja preferowana karta. Najwyższe punkty korzyści, które wykorzystuję, można przenieść do zakresu PArtners, w tym United, British Airways, Korean Air, a także południowy zachód, hotele, w tym Hyatt, Concert Club (Intercontinental), Marriott, a także Ritz-Carlton, oprócz Amtrak, więc mogę je wykorzystać na całkiem dużo wszystkiego.

Ponadto otrzymuję dwa punkty za dolara, które wydam na posiłki, a także podróże, które obejmują wiele kategorii, takich jak taksówki, a nawet parking. Niedawno przeniosłem punkty, które dostałem na podpisanie tak samo, jak United, a także wykorzystałem je do latania z Newark z Newark do Singapuru w Singapore Airlines na 60 000 mil, a także 2,50 USD podatków/opłat. To było fantastyczne odkupienie.

Ponadto jest wykonany z metalu, więc czuje się świetnie, a także wygląda niesamowicie w moim portfelu!

Aby uzyskać bardziej fantastyczne wskazówki, jak dokładnie wykorzystać karty historii kredytowej linii lotniczych, a także (legalnie) wydaj system punktów do bezpłatnej podróży, upewnij się, że sprawdziłeś blog Briana. Możesz również przestrzegać go na Twitterze.

Chcesz odkryć wszystkie punkty, a także mile?
Przestań płacić pełny koszt za lotnisko! Pobierz nasz bezpłatny przewodnik po hakowaniu podróży, a także naucz się:

Jak wybrać kartę historii kredytowej

Jak zrobić mile na darmowe loty i hotele

Czy hakowanie podróży naprawdę jest oszustwem?

Kliknij tutaj, zdobądź bezpłatny przewodnik wysłany do Ciebie

Zarezerwuj swoją podróż: wskazówki logistyczne oraz sztuczki
Zarezerwuj swój lot
Znajdź niedrogi lot, korzystając z Skyscanner. To mój preferowany silnik przeglądania, ponieważ wyszukuje strony internetowe, a także linie lotnicze na całym świecie, więc zawsze rozumiesz, że nie ma żadnego kamienia.

Zarezerwuj swoje zakwaterowanie
Możesz zarezerwować swój hostel w Hostelworld. Jeśli chcesz pozostać gdzieś niż hostel, skorzystaj z Booking.com, ponieważ konsekwentnie zwracają najtańsze stawki dla pensjonatów, a także hoteli.

Nie pamiętaj o ubezpieczeniu podróży
Ochrona ubezpieczeniowa podróżna ochroni cię przed chorobą, obrażeniami, kradzieżą, a także odwołaniem. To kompleksowe bezpieczeństwo w sytuacji, wszystko idzie nie tak. Nigdy nie wybieram się na wycieczkę, ponieważ musiałem go używać wiele razy w przeszłości. Moja preferowana firma, która oferuje najlepszą usługę, a także wartość:

Bezpieczeństwo (najlepsze dla wszystkich)

Zapewnij moją podróż (dla osób powyżej 70)

Medjet (dodatkowe pokrycie ewakuacji)

Gotowy do zarezerwowania podróży?
Sprawdź moją stronę zasobów, aby uzyskać najlepszą firmę do wykorzystania podczas podróży. Wymieniam wszystkie te, których używam podczas podróży. Są najlepszymi w klasie, ponieważ nie możesz się pomylić, korzystając z nich podczas podróży.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *