Powiedział, powiedziała – jak podzielić wspólną przestrzeń do garderoby?

Powiedział, powiedziała – jak podzielić wspólną przestrzeń do garderoby?

*Wiele ekscytujących rzeczy w tym, że powiedział, powiedziała, że ​​zastanawia się, czy do końca każdego postu będziemy się małżeństwem! Oboje piszemy na ten sam temat, ale możemy przeczytać pracę drugiej po jego opublikowaniu.*

Powiedział:

Zaznacz swoje terytorium i nie wycofaj się… po prostu nie spodziewaj się zbyt wiele terytorium! żartuję. Chodzi o komunikację.

Powiedziała:

Zachęć swojego partnera do ubrania ich ubrań. Następnie zdobądź kolejną garderobę!

Wskazówka bonusowa: nie idź razem do IKEA bez planu.

Co więcej, mówi:

Kiedy po raz pierwszy przeprowadziliśmy się razem, pani Romance i ja byliśmy w domu akcji, który nie był dokładnie dobrze wyposażony.

W rzeczywistości udało nam się składać z naszej odzieży rozłożonej na jednej wolnostojącej szynie ubraniowej w rogu naszego pokoju w Paddington w Sydney.

Ta szyna trzymała wszystkie nasze ubrania, biedne stara rzecz. Wszystkie zlepione razem, wyglądając jak stojak powrotny w szatni ruchliwego sklepu. Ale zorganizowaliśmy tę małą szynę, jakbyśmy sami: były dwie czyste półkule.

Nie było krwawienia w drugiej stronie szyny. W ten sposób nigdy nie było żadnego argumentu.

W dzisiejszych czasach mamy trochę więcej miejsca do przechowywania – i o wiele więcej ubrań. Ale obowiązują te same zasady.

Ilekroć wchodzisz w nowe miejsce, musi istnieć podstawowe zasady. Po prostu podstawowe. Ale jeśli dostaniesz je tam od samego początku, nie będziesz musiał się tym wszystko martwić.

Dla nas ustaliliśmy, kto miał mieć połowę garderoby, która miała mieć szuflady, które miały mieć miejsce w innym miejscu-jak górna część wbudowanych lub innych szuflad.

Oczywiście od samego początku pani R potrzebowała o wiele więcej przechowywania niż ja, więc musieliśmy to aspektować. Teraz ma całą jednostkę ścienną i kilka pudełek nad wbudowanymi. I rzeczy pod łóżkiem. I rzeczy u jej mamy.

Ale nie o to chodzi, prawda? Chodzi o to: nie mamy tyle miejsca, ale przestrzeń, którą mamy, jest podzielona „jednakowo” (plus procentowy dodatek, którego potrzebuje Lady of the House).

A jeśli którekolwiek z nas potrzebuje dodatkowej przestrzeni, rozmawiamy o tym i pracujemy razem. Nie tylko najeżdżamy już zajęty obszar. Historia mówi nam, jak zaczynają się wojny!

I kolejna rzecz, mówi:

Mieszkamy więc w Sydney w śródmieściu. Uwielbiamy lokalizację i za to poświęciliśmy przestrzeń.

Mieszkamy w mieszkaniu lub mieszkaniu z jedną sypialnią i chociaż nie jest to ogromne, uwielbiam przestrzeń.

Uważam jednak, że bez względu na to, jak duży jest twój dom, zawsze jest kwestia podziału wspólnej przestrzeni garderoby.

Czy podzieliłeś to 50/50? Więc wszystkie jego ubrania wisi luźno, a twoje są ciasne w drugiej połowie?

Nie chcę tutaj ujawniać wszystkich moich tajemnic, ponieważ jestem pewien, że może rozpocząć walkę z panem R, ale mam obliczoną technikę ze wszystkich stron, aby upewnić się, że moja szafa jest taka, jak mi się podoba.

Najpierw zachęcaj garderobę. Zaproponuj swojego partnera posprzątanie szafy i porzuć 17 niebieskich koszulek, których nie potrzebują, i starych skoczków z dziurami.

Skorzystaj z okazji, aby zrobić to samo z własną szafą. Pozbądź się wszystkiego, co nie sprawia, że ​​czujesz się niesamowicie.

Następnie zaoferuj pomoc partnerowi w umieszczeniu wszystkiego w garderobie. To pozwala ukradkiem ukraść część ich przestrzeni po twojej stronie. Twoja staranna organizacja sprawi, że będzie wyglądać równe, ale nadal będzie dla Ciebie o wiele więcej miejsca.

Prawdopodobnie wciąż jest to wystarczająca przestrzeń, więc polecam zakup osobnej garderoby i / lub szuflad.

Większość domów nigdy nie ma wystarczającej ilości miejsca w szafie. W optymalnym świecie miałbym osobny pokój na wszystkie moje rzeczy (takie jak stylizacja cię), ale na razie w naszym niesamowitym padu miejskim muszę zachować minimalne.

Największym problemem w naszej garderobie jest wisząca przestrzeń.

Mamy tylko jeden długi stojak i chociaż pan R myśli, że mam o wiele więcej miejsca niż on, ślubuję, że jest równa. Ma tak dużo koszul!

Na końcu stojaka mam tam wybór obrotowy. Sortuję to na początku każdego sezonu, usuwając płaszcze, aby zrobić miejsce na letnie sukienki.

Teraz, gdy dotyczy zakupu tej dodatkowej garderoby, nie idź do Ikea nieprzygotowanej lub bez jedzenia. Nie chcesz ryzykować, że żaden z was czuje się zawieszeniem.

Jak zarządzać podróżą do IKEA z partnerem, to absolutnie opowieść o innym, co powiedział / ona powiedziała.

Jak podzielić przestrzeń do garderoby ze swoim partnerem? Czy jesteś pobłogosławiony spacerem w szatach, czy też walczysz o jedną wiszącą szynę taką jak my?

– –

Powiedział, że powiedział, że Post zasugerował Nikki od stylizacji cię. Dziękuję, Nikki!

Jeśli ktoś z was ma dobry pomysł na A, który powiedział, powiedziała, wyślij go do nas, a my damy ci nasz wgląd!

Obraz marzeń pani R za pomocą śniadania z Audrey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *