Jak nauczyć się ważnych umiejętności blogowania podróży z Skillshare

Jak nauczyć się ważnych umiejętności blogowania podróży z Skillshare

jako blogerów podróży, ważne jest, abyśmy byli na bieżąco z nowymi umiejętnościami i utrzymywali naszą kreatywność świeżości. Ale szczerze mówiąc, poświęcenie czasu na naukę jest łatwiejsze niż zrobienie. Zajęcia osobiste są dla nas prawie niemożliwe, biorąc pod uwagę nasz harmonogram, a zajęcia online mogą zająć nawet 500 USD.

Skillshare to internetowa platforma edukacyjna, która oferuje ponad 16 000 zajęć online w biznesie, przedsiębiorczości, technologii, projektowaniu, fotografii, filmie, pisaniu i wielu innych. Mają zajęcia na wszystkim, od nauki nowego języka po projektowanie własnej gry wideo, wszystko za niską miesięczną opłatą członkowską. Są one podobne do Spotify lub Netflix do nauki.

Skillshare niedawno zaprosił nas do wypróbowania swojej witryny i odkryliśmy grupę zajęć, które byłyby świetne dla początkujących blogerów podróży.

W tym artykule pokażę ci, jak zacząć od Skillshare i podkreślić kilka najlepszych kursów, z których mogliby wykorzystać nowi bogerzy podróżnicze do rozwoju swoich firm. Istnieje również okazja, aby ludzie zarobić pieniądze od Skillshare przez… zgadłeś… dzielenie się własnymi umiejętnościami.

Na koniec tego artykułu krótko dotknę możliwości zarabiania pieniędzy na podróż przez Skillshare.

Pierwsze kroki z Skillshare

Zwykle, jeśli właśnie poszedłeś na stronę Skillshare i dołączyłeś do społeczności, będziesz musiał zapłacić 8,25 USD miesięcznie od nietoperza. Ale w tej chwili kozy na drodze czytelnicy mają specjalny dostęp do 2 bezpłatnych miesięcy usługi! Kliknij tutaj, aby zdobyć bezpłatny dostęp teraz.

Nie ma żadnych zobowiązań, a jeśli zdecydujesz, że nie jest to dla Ciebie, możesz anulować w dowolnym momencie. Aby zacząć, kliknij powyższy link, aby dołączyć do Skillshare i uzyskać bezpłatne 2 miesiące, a następnie zaloguj się na nowe konto.

Po zalogowaniu zostaniesz przeniesiony na stronę, która zapyta Cię, jakie tematy interesują się. ”Pudełko, a zobaczysz wiele nowych tematów. Teraz wybierz Freelance, Photography i Pisma, jak to zrobiłem na zrzucie ekranu poniżej:

Następnie kliknij kontynuuj.

Teraz zostaniesz przeniesiony na ekran, który zawiera listę kursów dostępnych w wybranych tematach. Do wyboru jest kilka świetnych kursów! Ponieważ blogerzy podróżni zawsze mogli się wiele dowiedzieć o fotografii, pisaniu i freelance, kliknąłem 3 kursy i zapisałem je na później.

Po wybraniu wszystkich kursów Cię zainteresowanych, kliknij kontynuuj. Teraz zostaniesz przeniesiony na inny ekran, na którym Skillshare próbuje po prostu skłonić cię do sprzedaży za darmo. Muszę powiedzieć sprytny marketing.

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na członkostwie premium, wprowadź niektóre e -maile znajomego, które mogą być zainteresowani SkillShare lub udostępnij je w mediach społecznościowych.

W przeciwnym razie uderzaj kontynuuj. Teraz zostaniesz przeniesiony na nową stronę, która pokazuje wszystkie kursy, które wybrałeś w poprzednich krokach. To takie proste faceci.

Na tej stronie zobaczysz także wiele zalecanych kursów na podstawie zainteresowań dodanych w pierwszym kroku. Jest to świetne do znalezienia wysoko ocenianych kursów, których wcześniej nie widziałeś.

Istnieje ponad 16 000 kursów na Skillshare i z tego, co widziałem, są one dobrze przeglądane i zawierają solidną zawartość wideo.

Najlepsze kursy umiejętności dla blogerów

Zrobiłem sporo przeglądania kursów na temat Skillshare i znalazłem wiele świetnych kursów dla blogerów podróżniczych i ogólnie przedsiębiorców internetowych. Byłem naprawdę zaskoczony, widząc Rand Fishkin z Moz na platformie, ponieważ przez ostatnią dekadę był jednym z największych nazwisk w SEO i blogowaniu.

Oto lista najlepszych kursów, które można znaleźć w SkillShare, aby pomóc Ci stać się lepszym blogerem:

Going Freelance: Building and Maranding Your Own Success

Fotografia mobilna: tworzenie spójnego wyglądu

Podstawy fotografii DSLR

Wykorzystaj najlepiej na Instagramie: zbuduj swoją markę

Podkład w zarabianiu Twojej kreatywnej pasji

Oczywiście w SkillShare jest o wiele więcej kursów, które są odpowiednie dla blogowania, ale fajne jest to, że po tym, jak wpadniesz w swoje zainteresowania, dostaniesz kilka innych zalecanych kursów i jest tu trochę prawdziwego złota!

Jedną z najlepszych rzeczy w Skillshare jest to, że nie szufladuje cię w jeden temat. Możesz nauczyć się wszystkiego, co chcesz, kiedy tylko chcesz, jak długo chcesz.

Być może nigdy nie rozważałeś zbudowania aplikacji, ale kiedy pojawia się ona jako kurs dołączony do subskrypcji Skillshare, możesz po prostu to sprawdzić. Kto wie, możesz odkryć nową umiejętnośćTo zarabia dużo pieniędzy na drodze.

Zarabianie pieniędzy poprzez umiejętności

Ponieważ ten blog polega na znalezieniu jak największej liczby sposobów zarabiania pieniędzy online i na drodze, aby utrzymać podróże, chciałbym krótko dotknąć potencjału uzyskania dochodu za pośrednictwem Skillshare.

Jeśli masz umiejętności, które wiesz, możesz zarejestrować się jako nauczyciel i stworzyć własną treść, która zostanie pokazana społeczności Skillshare. Najlepsi nauczyciele na rynku zarabiają nawet 40 000 USD rocznie, więc zdecydowanie istnieje pewien potencjał.

Będziesz miał możliwość zarabiania pieniędzy za pośrednictwem puli królewskiej Skillshare. Ponadto, jeśli zdecydujesz się nauczyć, otrzymasz rekompensatę za nowych członków premium, których wnosisz do SkillShare za pośrednictwem linku do polecania nauczyciela.

Zarabiaj skierowania Premium: Zdobądź 10 USD za każdego ucznia, który wnosisz do Skillshare, który zapisuje się na członkostwo premium.

Zarabiaj tantiemy: zarabiaj tantiemy w oparciu o liczbę minut oglądanych w twoich zajęciach co miesiąc.

Streszczenie

Skillshare to idealne miejsce na znalezienie szerokiej gamy kursów i treści wideo, które pomogą Ci nauczyć się nowych umiejętności. Uważam, że interfejs jest łatwy w nawigacji i bardzo łatwy do ustalenia. W ciągu kilku minut zapisałem się i zaoszczędziłem kilka pierwszych kursów, aby wrócić i zobaczyć później.

Jest to naprawdę proste i łatwe w użyciu, a za jedyne 8,25 USD miesięcznie naliczane rocznie, to całkiem świetna okazja. Istnieją kursy online (słusznie) 500 USD lub więcej, więc uzyskanie tak wielu kursów za jedyne 8,25 USD miesięcznie wydaje się oczywiste.

Powiedziałbym, że chciałbym zobaczyć więcej treści multimedialnych dodanych do kursów, takich jak arkusze, posty na blogu, karty flash, kalendarze, plany i infografiki. Jak dotąd kursy, na które się zapisałem, to prawie wszystkie wideo.

Dla początkujących blogerów podróżniczych, a nawet zaawansowanych blogerów podróży, którzy chcą nauczyć się nowych umiejętności lub ulepszyć te, które znają, myślę, że jest to doskonałe narzędzie, szczególnie w cenie. Kliknij tutaj, aby wypróbować SkillShare za darmo przez dwa miesiące i daj nam znać, jakie zajęcia planujesz wziąć w komentarz.

Oświadczenie: Ten post jest wnoszony przez Skillshare, z kim chętnie współpracujemy, aby promować tę wspaniałą platformę edukacyjną. Nie powiedziano mi, że muszę pisać pozytywnie lub w określony sposób. Ten post jest moją opinią na temat korzystania z Skillshare jako platformy edukacyjnej.

Oświadczenie: Goats On the Road jest współpracownikiem Amazon, a także partnerem dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Oznacza to, że zdobywamy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu i kupujemy od tych sprzedawców.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *