Rodzinny wypad w Boise, Idaho

Rodzinny wypad w Boise, Idaho

Jeśli chodzi o stoliki, Boise jest jednym z naszych ulubionych. Rozkwitające dzielnice śródmieścia oferuje wiele niezależnych pubów, restauracji i sklepów sprzedających lokalne towary. Piesi i rowerzyści wiążą się po ulicach miasta, z siecią ścieżek łączących firmy z dzielnicami, a także Idaho State University.

Boise to wspaniałe miejsce na rodzinny wypad, a wiele najbardziej przyjaznych dzieciom miejsc znajduje się w łatwym spacerze od budynku State Capitol. Oto kilka pomysłów na planowanie własnej podróży do miasta:

Boise River Greenbelt

Spaceruj w dół pięknej rzeki Boise Greenbelt. 25-milowa ścieżka tka wzdłuż rzeki Boise i jest wyjątkowym miejscem do jazdy rowerami (jak Boise Green Bikes) z rodziną. Ścieżka nie tylko przenosi odwiedzających przez centrum miasta, ale łączy kilka różnych cytatów w mieście. Wzdłuż Greenbelt zatrzymaj się w MK Nature Center, aby dowiedzieć się o lokalnej przyrody.

Ogród różany kwitną w Julia Davis Park

Budynek Kapitolu State Idaho

Boise jest stolicą Idaho. Historyczny budynek Kapitolu mieści ustawodawstwo stanowe i jest oszałamiającym budynkiem wypełnionym lokalną historią. Wzrasta o 200 stóp nad centrum Boise. Budynek jest otwarty dla publiczności i ma dostęp do przewodników podróży i wyjazdy z przewodnictwem.

Zoo Boise

W Boise zoo znajduje się w samym sercu śródmieścia, najlepiej w centrum największego parku w mieście, Julia Davis. Zoo Boise to możliwy do opanowania rozmiar, nawet dla rodzin z małymi dziećmi. Kolejnymi opcjami jest akwarium Boise, niewielka jazda od centrum miasta.

Muzea w Julie Davis Park

Również w Julii Davis Park znajdują się Centrum Discovery of Idaho i Idaho State Historical Museum. Discovery Center to praktyczne, interaktywne centrum nauki z eksponatami dla wszystkich grup wiekowych. Jak sama nazwa wskazuje, Idaho State Historical Museum zawiera lekcję studiów społecznych na temat ludzi i niezbędnych wydarzeń, które ukształtowały historię państwa. Jeśli pójdziesz, poszukaj Pioneer Village Outdoor oraz Lewis i Clark Discovery Trail.

Pioneer Village w pobliżu Muzeum Historycznego Idaho

Inne opcje to Boise Art Museum i jego galeria doświadczeń sztuki opracowana specjalnie dla dzieci poniżej 12 roku życia. Ta galeria jest praktyczna i pozwala rodzinom odkrywać ceramikę, blokowanie kolorów i oferuje zajęcia, które utrzymują zaangażowanie dzieci. Odwiedzający mogą również zatrzymać się w Muzeum Black History Idaho, położonym między Muzeum Historycznym Idaho State i zoo Boise.

Muzeum Basków i centrum kultury

Boise ma jedno z największych stężeń baskijskich ludzi spoza kraju baskijskiego. Z tego powodu istnieje bogata historia i baskijska społeczność. Poznaj historyczny blok baskijski w centrum centrum, w tym w Muzeum i Centrum Kultury. Centrum stanowi także wspaniałe miejsce na lunch, dzięki Basque Market, w którym prowadzi karm Paella przez cały tydzień.

Galeria Freak Alley

Boise jest domem dla największego na świeżym powietrzu mural na zachodzie. Nieustannie zmieniająca się kolekcja sztuki ulicznej znajduje się w alei z Bannock St. Artists pokazują swoją pracę na ścianach z cegły i bokach budynków; To miejsce na świeżym powietrzu jest otwarte i całkowicie bezpłatne dla społeczności.

Rowery w centrum Boise

Capital City Public Market

Capital City Public Market jest otwarty w sobotę rano późną wiosną, latem i jesienią. Znacznie więcej niż tylko produkty, rynek jest domem dla lokalnych rzemieślników i sztuki wydajności.

Gdzie zostać w Boise

Znajdź przyjazne dla rodziny zakwaterowanie w Boise w Idaho, od konwencjonalnych hoteli po prywatne domy powietrzne B&B przez Stay22.com:

Z osobistego doświadczenia wiemy, że dzieci pokochają basen w Hampton Inn & Suites w centrum Boise. W strefie maluchów na jedną stopę funkcja wody oferuje parasolowy strumień wody dla dzieci w każdym wieku. Poza płytką strefą piłki plażowe zapraszają większe dzieci do zaimprowizowanej gry siatkówki. Rodzice zauważą Medspa i Row z tabel i krzeseł w salonie.

Basen Hampton Inn Downtown Boise

Za basenem pokoje są wygodne i czyste z nowoczesnymi meblami, osłonami i pościelą, które są czyszczone między każdym gościem. W holu poszukaj świeżej kawy oraz kolekcji gier i książek dla gości do pożyczenia. Z każdym pobytem dołączono śniadanie kontynentalne i zapewnia dużą i szeroką gamę produktów spożywczych, w tym omlety, świeże owoce, wypieki, a nawet ryż z sosem i suszonymi wodorostami.

Hampton Inn Lobby

Hampton Inn & Suites znajduje się kilka krótkich przecznic od budynku Kapitolu w jednym kierunku, Julia Davis Park w przeciwnym kierunku i na tym samym bloku, co kilka restauracji, sklepów i domowych miejsc rozrywki. Sklep spożywczy Trader Joe znajduje się po drugiej stronie Capitol Boulevard i jest dobrym opcją dla każdego, kto musi wykonać przekąskę.

Dzięki konwencji Boise i Biuro odwiedzających oraz Hampton Inn & Suites w centrum Boise za umożliwienie tej podróży i historii.

Szczęśliwe szlaki!

Związane z

10 miejsc docelowych dla rodzin w Olimpiinull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *