AK Monthly podsumowanie: czerwiec 2018

AK Monthly podsumowanie: czerwiec 2018

KADE KADE zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, dokonam odszkodowania bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Czy to jedyny miesiąc mojego życia, który zacznę na Bliskim Wschodzie, a także zakończę na Karaibach? Może nie. Jednak jestem stosunkowo specyficzny, będzie to jedyny miesiąc, w którym zaczynam w Libanie, a także zakończyć w St. Croix!

To był niezwykle gorączkowy miesiąc podróży – o wiele bardziej niż wierzyłem. Zamiast po prostu ogonem mojej podróży do Europy, skończyłem na wycieczkach na dzień Spur-Of-of-the-the-the-Day na Fire Island, a także w Filadelfii, a także kiedy pojawił się wypad do St. Croix w ostatniej chwili, powiedziałem, powiedziałem Niezwykle entuzjastyczny tak.

Odwiedzone miejsca

Bejrut, Tire, Anjar, Baalbek, a także Ksara, Liban

Larnaka, Nikozja, a także Paphos, Cypr

Lefkoša (Nikozja), a także Girne (Kyrenia), północny Cypr

Amsterdam, Holandia

Nowy Jork i Fire Island, Nowy Jork

Filadelfia, Pensylwania

Christiansted, Buck Island, a także Frederiksted, St. Croix, Wyspy Dziewicze USA

Ulubione miejsca docelowe

Fire Island to moja nowa preferowana jednodniowa wycieczka z Nowego Jorku. Jako chciałbym też zostać z dnia na dzień.

Opona była nieoczekiwaną atrakcją. Poczułem pozytywne wibracje od momentu, w którym przyjechałem, a także dały mi radość od początku do końca.

St. Croix był po prostu niesamowity. Kickass Little Island na Karaibach, której do tej pory nie rozważałem odwiedzania.

Przegląd najważniejszych wydarzeń

Moje najlepsze dni w Libanie. Skończyłem podróż z moją preferowaną jednodniową wycieczką – niesamowite miasto Tire, łącznie z nadmorskimi ruinami, a także mamą, a także synem, który adoptował mnie przez około pół godziny (i próbował połączyć mnie z synem/bratem ). Następnego dnia wszedłem do Terytorium Hezbollahu, bardzo zbliżyłem się do granicy z Syrią, a także odwiedziłem ruiny Anjar, a także Baalbek. Skończyłem wieczór w Bejrucie z Asdghikiem, a także obietnicą powrotu.

Dotaram do Cypru, mojego ostatniego kraju w Europie! Od lat pracuję nad tym celem, a także wydawało się, że wreszcie to zrobiłem. Cypr był piękny, a także żałuję, że nie miałem energii, aby sprawdzić więcej niż ja, jednak byłem wyczerpany po seminarium Rotterdamu Traverse Rotterdam, a także w Libanon Trip z tyłu.

Dla mnie największymi atrakcjami było odkrywanie podzielonego finansowania Nikozji, wędrówki po porcie w Girne, zjedzenie ogromnego posiłku, wystarczające, aby nakarmić wiele osób w Zanettos, a także opieki nad domem w najwspanialszym pensjonacie pensjonatu , Asty Hotel, miejsce, w którym zarezerwowałem pod wpływem kaprysu, a także zakochała się. Patrzę w przyszłość na pisanie o Cyprze, a także powiedzieć więcej o tym.

Wspaniała jednodniowa wycieczka na Fire Island. Poszedłem z blogerami, Jessie, a także z Victorią, a także z moim kumplem Kirsty, którego poznałem na Antarktydzie, a także, którzy właśnie przeprowadzili się tutaj z Australii. Czy zrozumiałeś, że możesz kupić bilety na wycieczkę w wysokości 37 USD, w tym pociąg, wahadłowca, a także promować w obie strony? Taka fantastyczna oferta!

Spędziliśmy czas na plaży na Ocean Beach, a także relaksując się w barze Long Island Flynn w Seaview. Uwielbiałem domy plażowe, a także prawdę, że na wyspie nie dozwolone nie są dozwolone samochody.

Fire Island to lokalizacja, którą zawsze znałem jako ustawienie książki klubowej Baby-Sitters Club #76, kłamstwo Stacey, a także niesamowite było przejście do miejsca, w którym wyobrażałem sobie od ponad 20 lat. (Czy możemy również zgodzić się, że Stacey ma najbardziej popieprzoną dynamikę gospodarstwa domowego w BSC? Jej tata jest trochę najgorszy).

Kickass, przezabawna podróż do St. Croix. W ciągu ostatnich siedmiu lat odbyłem wiele grupowych wycieczek prasowych, jednak była to jedna z najbardziej zabawnych podróży w historii – była tam z Południową Afryką w 2012 r. W Szkocji w 2013 roku w Południowej Afryce w 2013 roku, a także Australia Zachodnia w 2016 roku. Podobnie jak duża część tego podróżowała z niesamowitą grupą ludzi. Śmiałem się, dopóki moje boki nie bolały.

Ale poza tym nauczyłem się tony. Ta podróż była kampanią z Spirit Airlines, której nigdy wcześniej nie latałem (choć większość ludzi, którzy przybyli na moje wycieczki w Ameryce Środkowej, latała niedrogo, więc byłem z nimi trochę zaznajomiony). Wierzyłem, że były to tylko rutynowe tani przewoźnik, jednak po odkryciu ich działalności, a także doświadczając czterech lotów duchowych, jestem pod wrażeniem ich, ich zaangażowanie w poprawę, a także tam, gdzie stoją. Policz mnie jako nowego, niezwykle entuzjastycznego fana ducha. Mam nadzieję, że ponownie z nimi latam – być może do nowego kraju, takiego jak Ekwador, Panama, Jamajka lub Peru…

Jeśli chodzi o St. Croix, jest to niesamowita wyspa, której nigdy wcześniej nie rozważałem odwiedzania. Uwielbiałem nurkować z Buck Island, zwiedzając rodzinne miasto Aleksandra Hamiltona w Frederiksted, spędzając czas na promenadzie w Christiansted w nocy (zabawne czasy), a także nasz hotel, hotel Buccaneer (jak widaćnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *