Jak pokonać kolejki w Empire State Building

Jak pokonać kolejki w Empire State Building

Kocham Nowy Jork. Ale nienawidzę kolejek.

Podobnie jak Brytyjczycy, Amerykanie wydają się naprawdę cieszyć kolejką. To musi być włoski we mnie, który chce zawsze ominąć system.

W przypadku wielu rzeczy w Nowym Jorku należy oczekiwać, jak atrakcje turystyczne, restauracje (nawet z rezerwacją) i taksówki w godzinach szczytu.

Nie jestem taki cierpliwy. Kiedy nasi przyjaciele powiedzieli nam o tym, jak dobra była linia ekspresowa w Empire State Building, nie wahaliśmy się przeskoczyć kolejki.

Normalne ceny biletów dla Empire State Building wynoszą 27 USD, ale za 50 USD możesz dostać się za aksamitne liny i na 86. piętro w ciągu zaledwie kilku minut.

Najlepszą rzeczą w linii ekspresowej są spojrzenia z otwartymi ustami zmęczonych turystów czekających w kolejce, podczas gdy umundurowani strażnicy nazywają dla ciebie windę.

Zwłaszcza, gdy idziesz o zachodzie słońca, tak jak my. Kolejki są często najdłuższe tuż przed zachodem słońca, więc bilet ekspresowy jest tego naprawdę wart. Nie chcesz przegapić słońca na Manhattanie, ponieważ jesteś w kolejce.

Chcesz zobaczyć ten widok.

Inną najlepszą rzeczą w biletach Express jest to, że pozwalają one skakać w kolejce. Być może nie masz nic przeciwko czekać godzinę, aby dostać się na platformę widokową, ale oszalejesz z kolejek, aby wyjść z budynku.

Warto również, jeśli masz tylko krótki pobyt w mieście i nie chcesz marnować czasu. Jeśli jest to Twoja pierwsza podróż do Nowego Jorku, będziesz chciał sprawdzić nasz przewodnik po nowojorku po Nowym Jorku, aby uzyskać nasze kompletne wskazówki w mieście.

Jeśli jesteś tani i nie chcesz płacić dodatkowo za bilety Express, musisz wyjść poza godzinę szczytu, aby pokonać kolejki. Empire State Building jest otwarty od 8 rano do 2 rano dziennie i przybywa pierwsza rzecz lub po 23:00 na najkrótsze kolejki.

Ale pozostaje pytanie, czy wolisz poglądy z Empire State Building czy Top of the Rock?

Obrazy Pani Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *