15 lat letnia koncepcje daty, które naprawdę będziesz chciał zrobić

15 lat letnia koncepcje daty, które naprawdę będziesz chciał zrobić

Jestem trochę zmęczony listami koncepcji daty, które rozumiem, że nigdy nie zrobię. Wysadzają mnie w snappy nagłówek, a następnie zostawiają mnie z nieosiągalnymi lub nudnymi pomysłami, a także irytującą galerią kliknięcia. Uważaliśmy więc, że wymyślimy własną listę osiągalnych koncepcji daty, a także w stylu, który naszym zdaniem był o wiele bardziej atrakcyjny. Oto nasze 15 -letnie koncepcje dat letnich, które naprawdę chcesz zrobić.

Najlepszą rzeczą w lecie jest to, że nie musisz robić bardzo wiele, aby mieć fantastyczny czas z podobny. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, dokładnie ile pieniędzy lub czasu inwestujesz, a także nastrój, oto nasza najwyższa lista pomysłów letniej.

15 lat letnich koncepcji daty, które naprawdę będziesz chciał zrobić

Spacer na plaży

Nie ma nic lepszego niż spacer po plaży. Nie musisz pływać… jednak po raz kolejny nic cię nie powstrzyma, jeśli chcesz!

Rynku rolników

Fajnie jest sprawdzić, co dzieje się na rynku regionalnych rolników lub hodowców. Możesz nawet mieszać, a także dopasować to do pomysłu na piknik.

Żeglarstwo – lub poszukaj czarterowanych wycieczek żaglowych

Lubimy być na wodzie, jednak ani ja, ani pani Romance nie ma wskazówek na temat żeglowania. Uważaj na rejsy żeglarskie – zrobiliśmy jeden w Nowym Jorku i było niesamowite!

Piknik w parku

Upuść koc w swoim ukochanym parku, a nawet znacznie lepiej odkryj park z ławkami i stołami. Oprócz upewnienia się, że oboje jesteście zachwyceni całą rzeczą piknikową.

Rejs River – lub zatrudnij łódź wiosłową na popołudnie

Jeśli jesteś w pobliżu rzeki, sprawdź, czy są jakieś rejsy, które możesz kontynuować. Wiele miast na rzece ma je, a niektóre są naprawdę interesujące. Architektoniczny rejs rzeki w Chicago jest doskonały.

Jazda na kółkach Ferris

Wiele współczesnych miast ma teraz ogromne koło w takim lub innym miejscu. To fantastyczna metoda, aby uzyskać inny punkt widzenia tego, gdzie jesteś, a także może być raczej uroczy!

Podoba nam się London Eye – a także niektóre inne fantastyczne metody, które odkryliśmy, widząc Londyn z High tutaj.

Bar na dachu

Pani Romance, a także jestem prawdziwym frajerem baru na dachu. Jest to najlepsza mieszanka alkoholu, a także bycie wysoko, co – wierząc o to – najprawdopodobniej nie jest najlepszą mieszanką. Jednak je lubimy.

Oto kilka barów na dachu, o których rozmawialiśmy.

Zoo

Nie musisz być Davidem Attenborough, aby czerpać przyjemność w ciągu dnia w zoo; To fantastyczna metoda spędzenia dnia z lubisz.

Piknik filmowy

Niedawno zaczęliśmy trwać daty tematyczne. To wymaga trochę przygotowania, ale może to być świetna zabawa.

Szybką alternatywą do pełnej daty tematycznej filmu jest po prostu pobranie filmu na tablet, zdobycie podwójnego adaptera słuchawkowego, a także wykonanie filmu na pikniku!

Szalony golf

Pani Romance, a także lubię grę Crazy Golf-lub „Putt-Putt”, jak nazywają to telefon Australijczyków. Staramy się kształtować w grze w dowolnym miejscu, w którym podróżujemy. To zawsze wielki śmiech, który jest jedną z najważniejszych rzeczy, których szukamy, gdy jesteśmy razem.

Zwiedzaj własne miasto lub miasto

Bycie urlopem w twoim rodzinnym mieście to świetna zabawa. Znajdziesz nowe rzeczy, które najprawdopodobniej przechodziłeś wiele razy. Lubimy sprawdzać Sydney, a także cały czas jeździć na stałych.

Oto nasze 24 godziny w Sydney Guide.

Zatrudnij kabriolet na cały dzień

Uderz w otwartą drogę z dachem. Pamiętaj tylko o kremie przeciwsłonecznym. Kabriolety są nieco bardziej kosztowne niż rutynowe pojazdy wynajmu, więc spróbuj zarezerwować w środku tygodnia lub zapytać, czy przed zarezerwowaniem jest jakieś stopy dyskontowe. Również rezerwacja w rozwoju, ponieważ w wspaniałe dni kabriolety zostają złapane.

Aby uzyskać inne pomysły na wygraną w wynajęcie pojazdów, sprawdź to.

Degustacja wina

Jeśli online w ciągu dnia po kraju Wine Wine Country – lub możesz się tam dostać, a także zostać z dnia na dzień – naprawdę warto to zrobić. Lubimy sprawdzać drzwi do piwnicy. To taka fajna rzecz.

Jeśli nie masz pewności, co musisz robić, oto nasze 5 podstawowych pomysłów na poczucie więcej w domu przy drzwiach piwnicy.

Kino w ciągu dnia

Istnieją dwie lokalizacje, do których należy się udać, jeśli próbujesz uciec z ciepła. Centra zakupowe, które nie są wyjątkowo romantyczne, a także kino. Menedżerowie kin lubią rozwinąć klimatyzację, więc dlaczego nie zdobyć przekąsek, a także zabrać ukochaną do filmów w ciągu dnia? Od czasu do czasu lubimy wylewać się, a także z klasą złota, gdzie otrzymujesz jedzenie, a także fotele. Warto dodatkowe pieniądze.

Kino księżyca

Oglądanie filmów na zewnątrz to prawdziwie książka – a także raczej romantyczna. Jest to niezwykle widoczne, że w latach letni ma ekrany w ogromnych parkach, a te kinowe kino z miejsca, w którym przerwane są filmy.

Nasz bardzo kochanyEd Outdoor Cinema to kino OpenAir na krześle pani Macquarie w Sydney Harbor.

Bonusowa wskazówka!

Dlaczego nie zintegrować kilku z tych koncepcji, aby obejmować większy dzień razem? Udanie na rynek rolników, wtedy piknik lub rejs rzeki byłby niesamowity. Lub zatrudnij kabriolet, a także jeździć do kraju białego wina. To właśnie zrobilibyśmy!

Jakie są Twoje plany randkowe na lato? A jeśli jesteś na półkuli północnej, czy masz dla nas jakieś pomysły na południu od twoich doświadczeń w tym lecie? Powiedz nam w komentarzach!

Obrazy Pani Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *