Pyszna podróże: Oregon Chocolate Festival

Pyszna podróże: Oregon Chocolate Festival

W trzynastym sezonie The Oregon Chocolate Festival to trzydniowe wydarzenie w Ashland w stanie Oregon w każdym marcu, ponieważ w 2004 roku w miniony weekend festiwal przyciągnął tysiące miłośników czekolady do Ashland Springs Hotel & Suites na różne drobne czekoladki i produkty inspirowane czekoladą. W sumie w wydarzeniu w 2017 r. Wystąpiło ponad czterdziestu dostawców z Oregonu, Kalifornii i Waszyngtonu.

Uczestnicy zainteresowani Festiwalem Czekolady Oregon mają możliwość uczestnictwa w sobotę (20 USD/wstęp do dorosłych*) lub w sobotę i niedzielę (30 USD/wstęp do dorosłych*), zauważając, że zaplanowane zajęcia w piątek wieczorem to à la carte i obejmują godzinę społeczną, czekoladę– Tematyczny spacer sztuki w centrum Ashland oraz obiad czekoladowy w Ashland Springs Hotel & Suites. Główne atrakcje festiwalu to pokazy szefów kuchni, dyskusje panelowe, warsztaty na temat par czekolady i piwa oraz boskie moce lecznicze czekolady oraz przyjęcie koktajlowe Medspa. Dzieci w wieku ośmiu lat i poniżej są przyjmowane bez dodatkowych kosztów.

Zaproszony na festiwal czekoladowy w 2017 r. Jako jeden z trzech sędziów sławnych, miałem za zadanie ogromną odpowiedzialność za wybranie zwycięzcy i drugiego miejsca w konkursie na produkty czekoladowe festiwalu, w tym Best In Show. Kategorie wahały się od najlepszego nietradycyjnego użycia czekolady po najlepsze cukierki czekoladowe i najlepsza trufla. Jeśli kiedykolwiek próbowałeś wysokiej klasy czekolady przez trzy kolejne godziny, dowiesz się, że ta aktywność nie jest dla osób o słabym sercu (lub żołądka).

Każdy wpis był odrębny na swój sposób i mieliśmy trudny czas zawężający nasze wybory. Sprawdź tę stronę zwycięzców festiwalu 2017 w swoich kategoriach. Oprócz oceny, zachwycałem się próbkowaniem produktów ze wszystkich czekoladników festiwalu i sprzedawców poza chlobem, w tym piwa rzemieślniczego, wino regionalnego i twardego cydru. Kupiłem również cegłę sera czekoladowego; Produkt, który łączy dwie z moich ulubionych grup żywności. Kolejnym ulubionym zakupem był miód z czekoladą.

Moja córka przyjazna rodzinie, moja córka zachwyciła się licznymi próbkami czekolady, gorącego kakao i malowaniem twarzy przez utalentowanego, lokalnego artystki.

Wskazówka: Aby uzyskać znacznie więcej pomysłów na wypełnienie pełnego harmonogramu ucieczki w Ashland i Medford, przeczytaj tę historię: 7 miejsc do zabrania dzieci w pobliżu Medford w stanie Oregon.

Podczas gdy w niedzielę rano nie przygotowaliśmy się do udziału w Chocolate Chocolate/Walk Chocolate 5K Chocolate 5K (i przyjaznym dziecku 400 jardów), zauważyliśmy świetną okazję do spalania kalorii w połowie konferencji w 2018 roku. Biegacze otrzymują wiecznie Gobstoppers i Szansa na wygranie złotego biletu! Bieganie tuż przed 5K było wyprzedane praktyczne warsztaty w Chocolates Branson w Ashland.

Spoza miasta uczestniczący w Oregon Chocolate Festival mogą skorzystać ze specjalnych pakietów zakwaterowania, które oferują rabaty na ceny pokoi i wstęp do festiwalu. Zatrzymaliśmy się w sali z apartamentem z kuchnią kuchenną (kuchenkę mikrofalową i małą lodówką) i oddzielną salon. W przeszłości byliśmy gośćmi Ashland Hotels & Suites (w tej historii można przeczytać pełną recenzję nieruchomości). W marcu chłodniejsze wieczorne temperatury sprawiły, że Medspa na świeżym powietrzu sprawiły, że Medspa jeszcze bardziej zachęcał!

Nowym dodatkiem, ponieważ naszym ostatnim pobytem jest Luna Café, która zawiera szeroką selekcję świeżego, lokalnego i zrównoważonego jedzenia na śniadanie i menu na lunch/kolację. Otwarta jadalnia pozwala na swobodne posiłki na dwóch różnych poziomach; Ściana okien otwiera się na zamiatanie widoków Rogue Valley. Otwarta dla ogółu społeczeństwa Luna Café otrzymała wyróżnienia od mieszkańców i wycieczek drogowych szukających zdrowego i wygodnego posiłku tuż przy autostradzie międzystanowej. Jednak, aby pomieścić większy tłum, pracownicy festiwalu wprowadzają różnorodne lokalne ciężarówki z jedzeniem na weekend w Oregon Chocolate Festival.

Home of Oregon Shakespeare Festival, Ashland’s Theatre, Food and Red Wine Scene stanowi idealną parę wydarzenia skoncentrowanego wokół dekadenckiej czekolady. Prowadząc cały weekend festiwalowy, odbiorcy festiwalu otrzymują 15% zniżki na festiwal Oregon Shakespeare (wspomina o kodzie rabatowym „czekoladowym”) i czekoladowym zabiegom medispa w Waterstone Spa w centrum Ashland.

Wskazówka: Podczas planowania podróży na Festiwal Czekolady w Oregonie 2018 sprawdź inne odrębne targi i festiwale w Oregonie. Przeczytaj także tę recenzję festiwalu czekoladowego w 2017 roku opublikowanym na pitstopsforkids.com.

* Festiwal czekoladowy w Oregon jest nawiązany do dzieci w Network Chracle Network i będzie oferował 10% wpływów na festiwal w 2017 r. Na oddział intensywnej terapii noworodków Asante (OIOM) w regionalnym centrum medycznym Asante Rogue. Pomaganie przedwczesnym dzieciom prosperując! 10% festiwalu wsparcia sprzedaży biletów OIOM. 10% czekoladowego rundy biletów na OIOM OIOM.

Związane z

Przyjazne dla rodziny zakwaterowanie w nieuczciwym dolinie Oregonu, jeśli odbywasz rodzinną wycieczkę przez Rogue Valley w Oregonie i potrzebujesz rodzinnego miejsca na pobyt, rozważ Ashland Hillsnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *